Womas praní West Aquafilter Review

Womas praní West Aquafilter Review. Twin Tiger

Používám 5 let. Je mi líto, že jsem si nekoupil obyčejný levný vysavač. Cena Thomase neodpovídá funkčnosti a kvalitě. Červená cena za něj. 3000 str. 2018. Stále to funguje. Nyní si můžete koupit khep-filtr (i když pouze v jednom městském obchodě a poté na objednávku). v opačném případě. Nezměněné, Melkinovy ​​části z plastu byly odloženy, nahrazeny improvizovanými prostředky. Patch, Island, Wire. Režim čisticího prostředku se používá velmi zřídka. Možná ve vakuových čistotách nové generace jsou tyto nedostatky již zastaralé.

Život tohoto vysavače je více než 10 let s 2-3 jediným čištěním týdně v bytě. Kvalitu čištění lze vyhodnotit při vypouštění špinavé vody na záchodě. Je tento prach v našem pokoji? Nejdůležitější věc je, že voda se nestane čistší, i když jste každý den vysávány. Pokud jde o složitost mytí Aquafiltry, nesouhlasím s protivníky. Strávit 2-3 minuty. To není moc. Pokud existují domácí zvířata pro čištění koberců, je špatně vhodná tryska koberce. Koupit turbo. Nebudete toho litovat (ne nutně originál). Pokud jde o filtr HEPA, mám samostatný příběh. Nový filtr stačil asi šest měsíců. Koupil jsem si nový originál (přibližně 400-600, nepamatuji si přesně). Ukázalo se, že to nějak velmi drahé. V případě potřeby začala další náhrada experimentovat. Koupil jsem si filtr automobilu pro čištění vzduchu v motoru z VAZ-2110. Zkrátka: „Oslepil jsem ho z toho, co bylo. „Svou funkci však provedl trochu horší. Ale levnější. Pak jsem z této lekce unavený a obecně jsem nechal vysavač bez filtru HEPA. Z toho nefungoval horší, motor nevypálil atd.D. Jediná věc, která by za takových podmínek měla být prováděna častěji. Toto je výstupní filtr. Obecně je vhodné vyčistit všechny filtry, obal vysavače jednou za 2-3 měsíce. Je pravda, že na to zapomenete. Pamatujete si, pouze když se sací síla snižuje, nebo voda pod víkem začne stříkat. Samozřejmě, že takový život nebyl marně pro detaily: rukojeť se zlomila a těsnicí guma na akvafilteru, kola na kartáčku koberce byla ztracena, západka na absorpční hadici se zhroutila, nastavení teleskopické trubice nefunguje, absorpční hadice ztratila těsnost (musel jsem ji obnovit elektrickou páskou), což.ve způsobu, jakým pružina vypadla z západky krytu vysavače. Navzdory těmto malým věcem, Thomas, jako předtím, dělá skvělou práci se svým úkolem. Proto při výběru nového vysavače zvážím pouze tuto značku

Vždy jsem chtěl vysavač s akvafilterem a po zakoupení Thomase Twin Aquafilter se čištění bytu stalo radostí. Vysavač je manévrovatelný a je snadné se hodit, pohodlné používat a dokonale saje prach. Síla vysavače je dobrá a prakticky nezůstane prach. Nikdy jsem neotřásl prachem, ale omyjte ho v koupelně. Veškerá práce nefunguje a pět minut. Rychle a filtr je vždy čistý. Obzvláště se mi líbí dlouhá šňůra, která, když stisknete tlačítko, je okamžitě zkroucena v pouzdru vysavače čističe. Řeknu, že model splňuje všechny moderní požadavky a jsem spokojen, že tento konkrétní vysavač získal.

Opravdu se mi líbil vysavač. Za vaše peníze vynikající volba. Suché a mokré čištění, snadné použití, kvalitní práce. Je potěšením vyčistit byt s takovým vysavačem. Neukončuje energii, nedělá hluk stejně jako pro mě. Velmi cool věc, skutečný asistent čištění. Také se mi líbila skutečnost, že na skladě je akvafilter.

Thomas Twin Aquafilter používám déle než čtyři měsíce. Vysavač vysazuje dobře, snadno čistí všechny povrchy, nezanechává prach, funguje to správně, během používání s ním nebyly žádné problémy. Hezké světlo, nezabírá příliš mnoho místa. Pokud jde o cenu, samozřejmě to není levné, ale technické vlastnosti na vysoké úrovni.

Zřídka nechávám recenze, ale tento vysavač stojí za to! Používám ji více než rok a neexistují žádné stížnosti. Navzdory své kompaktní velikosti má dostatečný výkon, snadno sestavený. Vypořádá se se suchým i mokrým čištěním najednou, zcela odstraní vlnu z domácích zvířat z koberců. Dokonce jsme vysávali auto. Doufám, že to bude trvat ještě mnoho let)))

Výhody a nevýhody

Vysavače Thomas s Aquafilter. pohodlné univerzální modely. Jejich hlavní výhody jsou:

 • kvalita čištění a vysoký stupeň čištění vzduchu;
 • spolehlivost;
 • vysoká úroveň výkonu;
 • relativně nízký šum;
 • Široké vybavení. Díky různým tryskám a kartáčům je usnadněn proces čištění.

Každý model má drobné nevýhody. Pokud si přečtete recenze zákazníků, pak většina komentářů je absence indikátoru vyplnění vysavače, relativně malé kapacity nádrže. pouze v některých typech vybavení.

Podobné modely

Karcher je také na ruském trhu velmi žádán. Tato značka má většinu modelů v kategorii profesionálního vybavení, proto jsou technické vlastnosti lepší a náklady přesahují cenu vysavačů Thomase.

See also  Jak povolit klimatizaci pro vytápění Elenberg

Například můžete zvážit Karcher Puzzi 10/1 ve srovnání s Aquafilter Thomas Bravo 20s. Hmotnost modelu Karcher je 10,7 kg, kapacita nádrží na špinavou a čistou vodu je o něco menší než vakuová čistič Thomas. Zároveň jsou ukazatele výkonu srovnatelné, ale Karcher má vyšší výkon.

Pokud jde o konfiguraci, zahrnuje pouze nábytkovou trysku a úzkou podlahovou trysku.

Vysavače Samsung s Aquafilter mohou být také konkurencí, která patří do stejné cenové kategorie jako vysavače Thomas. Jednou z nejvhodnějších možností je model SD9421. Pokud jde o hluk a hmotnost (a je to téměř 8 kg), odpovídá parametrům většiny modelů Thomas s akvafilterem, ale pokud jde o výkon, množství a ergonomické trysky, je to poněkud podřadné.

Což je lepší si vybrat

Kupující se snaží prostudovat hodnocení vysavače před výběrem modelu.

Společnost produkuje nejen čisticí prostředky na čisticí prostředky. Existují zajímavé vývoj. Například dušená, t. E. Vysavač s parou generátorem (zde prostředí dosahuje teploty 140 ° C). Toto je model Thomas Syntho Aquafilter. Takové přístroje váží 19 kg.

Konfigurace zahrnuje speciální trysky pro čištění nábytku, okna, koberců, bodové trysky atd. D. Model je silný, masivní, poskytuje vysoce kvalitní čištění, odstraňuje i ty kontaminanty, s nimiž se nic nedařilo udělat dříve.

Společnost také produkuje typ vysavače baterie. Thomas Quick Stick. Takový model je vertikálně nainstalované zařízení určené pro každodenní expresní sklizeň. Navenek připomíná mop s dlouhou hůlkou a neobvyklou popisem tvaru.

Celkem série představuje 3 modely vyrobené v moderním designu. Toto je rodina rychlé stick, tempo, ambice. Jejich hlavní barva je šedá a liší se ve druhém odstínu. oranžová, tyrkysová a bílá. Bezdrátová rodina pracuje o něco déle v autonomním režimu. 25 minut, zatímco zbytek. pouze 20 minut.

A manuální ambice, na rozdíl od ostatních, je vybavena turbodmychadlem s LED podsvícením, takže může být lépe odstraněno ve špatně osvětlených oblastech.

Amfibie suchbox

Toto je multifunkční model. Nazývá se obojživelníci, protože kontaktuje vzduch i vodu. Nainstaloval 2 typy filtrů najednou suchou a aqua box.

Vysavač se používá pro suché i mokré čištění, s jeho pomocí můžete sbírat rozlité tekuté a mokré odpadky.

Výkon motoru modelu. 1700 wattů, hmotnost. 8 kg, délka síťového kabelu. 8 m a poloměr akce je 11 m.

Rodina alergie

Navrženo pro pravidelné suché nebo mokré čištění. Zvláštností je přítomnost speciálních tryskových aqua stells. Používá se pro čištění parkety s vysokou kvalitou, ale lze jej také použít pro jakékoli pevné podlahy. přírodní desky, laminát, keramické dlaždice, vhodné pro koberce, koberce s vysokou hromadou.

Hmotnost modelu. 8 kg, objem vakuumboardů. 1,9 litru. Hluk v práci. 81 dB, ale někteří uživatelé to považují za příliš vysoko.

Dvojče xt

Toto je mycí vysavač. Hlavními výhodami jsou ovládací tlačítka bez sklipu a velká zadní kola, která poskytují manévrovatelnost a stabilitu.

 • Hmotnost je 8 kg;
 • Spotřeba energie. 1700 wattů;
 • Délka síťového šňůry je 8 m, která poskytuje dobrý poloměr akce;
 • Hladina šumu je pro takové modely standardní. 81 dB;
 • přítomnost schopnosti upravit sílu.

Model je vybaven ochranným nárazníkem. Rozměry vysavače jsou větší než detergenty jiných značek. To je však kompenzováno ukazateli manévrovatelnosti a pohodlí přesunu zařízení.

Může být uložen v horizontální i vzpřímené poloze. Hlavní věc je však kvalita čištění, kterou tento model poskytuje. Komplexní skvrny z kečupu nebo kávy, a to jak z pevného kachlového povrchu, tak z čalounění nábytku. A jeho použití vám umožňuje obnovit barvu koberců.

Jedinou nevýhodou modelu není turbo motor nezahrnuje balíček. Spotřebitel však má příležitost jej koupit samostatně.

Twin T1 Aquafilter

Kompaktní a snadnější, ve srovnání se modely se stejnými vlastnostmi, prémiový vysavač.

Mezi výhody patří multifunkčnost, včetně možnosti sběru rozlité tekutiny, vysokou absorpční síly, jakož i přítomnost nefiltru.

Mokko xt

Vysavač promyje téměř všechny typy podlah, včetně laminátu, keramických dlaždic, linolea a koberců. Vhodné pro čištění čalouněného nábytku, z jehož povrchu i staré skvrny prádelny.

Hlavní charakteristiky modelu jsou standardní: hmotnost. 8 kg, objem vakuberku. 1,8 litru, spotřeba energie. 1600 wattů. Z nevýhod můžete rozlišit malou délku síťového šňůry. 6 m. Hladina šumu je charakteristická pro taková zařízení. 81 dB.

Zvláštnosti

Detergenty německé společnosti Thomas jsou vysoce kvalitní mokré čištění, po kterém se váš dům stane téměř dokonale čistým a vzduch v areálu je svěží a vlhký. Takové jedinečné domácnosti jsou určeny pro lidi, kteří se starají o své zdraví a chtějí být neustále v pohodlném prostředí. Tyto vysavače kombinují vysokou funkčnost a přítomnost inovativních moderních technologií.

Technika od Thomase je odborníkem na záležitosti čištění prostorů, má vysokou manévrovatelnost, snadnou kontrolu, jednoduchou péči. Rozměry jsou téměř totožné se standardními vysavateli, mnoho modelů má vertikální parkoviště, takže zabírají malý prostor. Správa je prováděna pogumovanými tlačítky, síťový kabel má velkou délku a teleskopická tyč a hadice vám umožní provádět široký poloměr čištění.

Standardní vybavení jakéhokoli modelu je založeno na takových tryskách:

 • pro mytí podlah a čisticí koberce;
 • čištění čištění nábytku;
 • Odstranění odpadků z tvrdých míst na narušení, například z ústředních topných baterií;
 • Jemné odstranění prachu z leštěných dřevěných povrchů;
 • pro praní zrcátka a sklo.
See also  Je možné suché olejové barvy s fénem

Při výběru musíte věnovat pozornost maximální délce napájecího kabelu, jeho automatické zapojení pro skladování uvnitř případu produktu.

Hlavním prvkem designu je tyč, teleskopická, nerozvážná trubka vyrobená z nerezové oceli je považována za odolné a spolehlivé, může to být nepříjemné skladování a také mytí vnitřek.

Hlavním rysem všech modelů je přítomnost Aqua Box (Aqua-Box), protože veškerá rutinní práce na čištění místnosti jednoduché a docela příjemné. Během provozu vám vodní filtr umožňuje absorbovat vodní směs obsahující prach a malou SOR do jednotky, prochází několika fázemi čištění uvnitř a čerstvý vzduch, nasycený vlhkostí, vstupuje do místnosti a vytvoří pohodlný mikroklima.

Výběr modelu a provozních pravidel

Před výběrem a zakoupením vysavače detergentu s Aquafilter of Thomas musíte věnovat pozornost síle vysavače a dalších konfigurací. Absorpční síla vysavače Thomas do 300 W modelu T2, 240 W model TT.

Pokud má vysavač promývání s akvafilterem mírný výkon (například je to vysavač automobilů), pak je lepší koupit modely s maximální konfigurací. elektrické vibrátory, turbonses.

Parametry hmotnosti a velikosti vysavače s akvafilterem významně přesahují modely, kde filtry ve formě vaků. Budovaný.V Aquafilter zvyšuje rozměry a hmotnost vysavače Thomase na 10 kg v modelu TT a až 9 kg v modelu T2.

Spotřebitelé, kteří si chtějí koupit vysavač aqua, umožňují nízkou manévrovatelnost a velkou hmotnost vysavače Thomase do jeho nedostatků. Před zakoupením vysavače s vybudovaným akvafilterem se doporučuje pokusit se s ním pracovat a vyhodnotit, zda je v provozu výhodné.

Vysavač Thomas se systémem Aquafilter (jako je mytí vysavačů) má několik modelů různých cenových hladin: Střední, modely T2. 16500.

Chcete.li zjistit, který model je vhodnější koupit, měli byste se zeptat, který vysavač má nejen Aquafilter, ale také vybaven užitečnou konfigurací. Rozdíl mezi Thomasem s modely Aquafilter of TT a T2 v další konfiguraci a napájení (T2 má více energie než TT).

Pro rozšíření životnosti vysavače vysavače s Thomasem Aquafilterem by mělo být správně provozováno:

 • při výměně špinavé vody, která usnadňuje konečné čištění zařízení po čištění;
 • Systém Aquafilter vyžaduje důkladné spláchnutí a sušení všech použitých komponent, protože vlhkost a nečistoty ve vnitřním kompartmentu vysavače přispívají k reprodukci hub a bakterií a výskytu putrefativního zápachu;
 • Aby systém Aquafilter fungoval správně, a filtr HEPA se neucpává co nejdéle, je nutné čistit stříkání vodních jednou za měsíc, což nevyhnutelně padá a hromadí nejmenší popelnici;
 • Jednou za šest měsíců by měl být filtr HEPA vyčištěn a jednou ročně, aby byl změněn na nový filtr (to platí zejména pro vertikální vysavače);
 • Vysavače Aquafilter se nedoporučují pro malé byty.
womas, praní, west, aquafilter

Hodnocení vysavačů Thomas

Hodnocení Thomas Vacuum Cleaners je seznam nejlepších modelů Top10 z roku 2022, založený na recenzích uživatelů a specialistů. V našem článku se můžete seznámit s charakteristikami a cenami pro každý model. Porovnejte ceny a kvalitu vysavačů Thomas a vyberete si!

Vysavač Thomas Sky XT Aqua-Box má hodnocení 4.9 na 15 recenzích uživatelů.

Doporučujeme, abyste se seznámili s výhodou a nevýhodou vysavače Thomas Sky XT Aqua-Box, o kterém uživatelé psali ve svých recenzích.

Dobrá absorpční síla, špína a prach se dostanou z jakékoli trhliny. Spousta trysek, snadno zvládnutelné.

Zabírá to hodně místa. Pro čištění vlny není dostatek turbo-desek, ale to jsou maličkosti, můžete si koupit samostatně.

Koupil tento zázrak 19.07.2015 v M-Video pro 21990R. A vůbec nelitoval nákupu. Vše, co říkají o Thomasovi (že je obtížné a po dlouhou dobu umývat filtry a detaily). To je líný. Pokud jste se rozhodli vzít vysavač s akvafilterem a mokrým čištěním, to již znamená, že po každém použití jej musíte umýt. V mém domě žijí dvě kočky, vlna, ze které neustále letí všude. Když umyjete podlahu mopem, stále ji ponoříte do špinavé vody a částečně zůstává na podlaze. S tímto vysavačem prostě neexistují žádné takové problémy, Super Super, používám více čištění chemického čištění, vyplňte vodu do vodního filtru, vysávají podlahu a nábytek, již vypusťte špinavou vodu. A omyjte nádrž na vodu a filtrujte pro mě k radosti, protože chápu, jak čistší se můj dům stal čistší a dává mi to velké potěšení (postup trvá asi 1-2 minuty). Používám vysavač jednou za 2 dny. Ve srovnání s jinými detergenty pak tento může říci, že nejsou těžká (8,5 kg) kola snadno jít na podlahu (kvůli tomu se to zdá lehké). Jsem velmi rád, že jsem měl takového asistenta doma.

Vyrovnává se svými funkcemi, pohodlně v provozu, pocit čerstvosti po čištění

Špatné vybavení, neexistují žádná malá přední kola, čerpadlo se nevypne automaticky, když se utratí čistou vodu, malá nádoba na špinavou vodu

Nevýhody považuji za nevýznamné, zakoupené za 14 500, plně ospravedlňuje svou cenu, všechny další komponenty lze zakoupit

silný. Opravdu výkonný vysavač. navíc. Což je velmi malé.jednoduchý. Nemusel jsem ani vysvětlovat své babičce, jak ji používat (předtím bzučela sovětskou „raketou“.) Není třeba se naklonit, aby se to zapnulo, uložte s připojenou tryskou a můžete okamžitě použít.Zabírá malý prostor, stojí na boku skříně a nevyčnívá za hranou, skříň je v hloubce 35 cm.

See also  Jak vložit silikonové formy do trouby

Spíše to není vada, ale nuance nebo funkce: mám deset minut na mytí filtru.Ale to není ucpán jako vysavač s vakovými taškami (bylo by hloupé srovnávat s předchozím, ale analogicky si myslím, že jakýkoli vysavač s vaku vybuchne oblak prachu, pokud jde o čištění nebo změnu vysavače ) Takže musíte často umýt.

Charakteristiky Thomase Sky XT Aqua-Box:

Kočičí pes Thomas Dryboxaquabox

Vysavač je umístěn jako optimální jednotka pro milovníky domácích zvířat. Hlavní rozdíl ve dvoustupňovém filtračním systému: Kromě Aquafiltra je také vybaven cyklónem, je zde filtrace uhlí, neutralizační pachy, dva filtry, které shromažďují pyl. Zařízení může shromažďovat vodu a kapalinové nečistoty, ale poskytuje pouze chemické čištění.

Model je vybaven ochranným měkkým nárazníkem. 1700 wattů. Velikost zbytků sběru nádrže 1.8 l. Potravinářský drát. 8 m. Je vybavena trubicí typu teleskopickým typem, zařízením pro čištění podlahy a koberce, plochým kartáčem, dlouhou tryskou pro čištění úzkých prostorů a trysky pro sběr vlny z čalounění tkaniny.

 • Vysoce kvalitní čištění i v přítomnosti velkého počtu zvířat v domě.
 • Silný.
 • Dokonale čistí i krátkou vlnu.
 • Tichá práce.
 • Můžete sbírat tekutiny.
 • Filtrační systém.

Top-3 Thomas Nejlepší vakuové čističe s vaku pro čištění

Thomas Twin Panther

Vysavač Thomas Twin Panther je ideální pro čištění chechého. Schopnosti nevysavaného vysazení stačí k čištění velkých místností z prachu a odpadu bez dalšího čištění vaku.

K tomu jsou také tři trysky: štěrbinová, tryska pro čištění čalouněného nábytku a trysky pro čisticí podlahy a koberce.

Tento model také udržuje režim mokrého čištění, se kterým můžete umýt podlahu, opatrně vyčistit koberec nečistot a skvrny do celé hloubky.

Po skončení mokrého čištění zůstávají všechny povrchy zcela suché. Pro mokré čištění je poskytnuta speciální tryska a adaptér pro mytí podlahy.

Velká čtyřlitrová nádoba umožní shromažďovat rozlitou vodu v režimu sběru kapaliny.

A pohodlnější čištění mokrých moklu vám umožní provést odnímatelný externí nádrž pro řešení detergentu.

Specifikace:

 • Power. 1,6 kW;
 • Kapacita nádrží je 2,4 litru (pro promývací roztok), 4 l (pro špinavou vodu), 4 l (vakuumber);
 • Hladina šumu. 81 dB;
 • Délka napájecího kabelu. 6 m.

Thomas Super 30s

Thomas Super 30s je výkonný vysavač pro suché a mokré čištění velkých kanceláří a bytů.

To bylo umožněno díky designu hlavně vysavače, který zahrnuje velký objem, tankovací nádrže a vypouštěcí čerpadlo pro 4 bary. Tento design umožňuje vyčistit velké pokoje bez přestávek.

Pro bezpečné čištění mokrého čištění je vysavač vybaven. Řízení vysavače je velmi jednoduché a intuitivní.

Za tímto účelem ovládací panel poskytuje otočný spínač s ikonami označujícími režimy čištění.

Celkově funkčnost vysavače poskytuje tři režimy provozu: předběžné stříkání vody, mokré čištění, kombinovaný režim, který vám umožňuje provádět čištění a sbírat rozlité vody.

Kromě čištění mokrého koberce pomocí vysavače můžete také vyčistit čalounění čalouněného nábytku.

Specifikace:

 • Power. 1,4 kW;
 • kapacita nádrží. 10 l (pro roztok detergentu), 30 l (vakuumber);
 • Hladina šumu. 78 dB;
 • Délka napájecího kabelu. 6 m.
womas, praní, west, aquafilter

Thomas Twin Leopard

Multifunkční vysavač Thomas Twin Leopard je schopen sbírat rozlité kapaliny, provádět suché a mokré čištění.

womas, praní, west, aquafilter

Pro čištění koberců, podlahy a čalouněného nábytku je vysavadlo od nehmotných a tří specializovaných trysek.

S tímto vysazením je velmi snadné provést vlhké čištění díky prostorným nádrži na mytí, tryska pro čištění mokrého koberce a adaptéru pro mytí podlahy.

Po promytí podlahy vysavatelem se stává dokonale čistým bez rozvodů a suchého.

A nosiče jsou očištěny pečlivěji, po celé délce hromady.

Je poskytována speciální funkce pro shromažďování rozlitých kapalin. Rychle odstraní vodu a neumožňuje její distribuci na podlaze.

Specifikace:

 • Power. 1,6 kW;
 • kapacita nádrží. 2,4 litrů (pro roztok detergentu), 6 l (vakuumber);
 • Hladina šumu. 83 dB;
 • Délka napájecího kabelu. 6 m.

Top-5 Thomas nejlepší vysavače se suchým a mokrým čištěním v poměru ceny/kvality

Nejpohodlnější a nej funkční jsou vysavače, které kombinují funkci suchého a mokrého čištění. Taková zařízení pomáhají nejen shromažďovat prach a odpadky, ale také zvlhčují podlahu a vzduch v místnosti a zlepšují mikroklima.

Thomas Aqua Petfamily

Navenek, tento vysavač vypadá docela obvykle, ale jeho pokročilá funkce vám umožňuje udržovat čistotu v místnosti denně.

Model patří k tradičnímu typu, ale díky plastovému vakuumberku a postavenému.v Aquafiltra poskytuje vysoce kvalitní čištění.

Síla zařízení je vysoká, takže vysavač saje dokonce jemné odpadky a prach z hustého a dlouhého koberce.

Kromě plastové nádoby pro sběr špinavé vody a nádrže na prací prostředek můžete nainstalovat běžný sáček pro sběr prachu během čištění vysavače ve vysavači.

Souprava poskytuje několik trysek: standardní (pro čištění hladké podlahy a koberce), protáhlý štěrbinový kartáč, tryska pro čištění čalouněného nábytku, speciální stříkací tryska pro koberce a čalouněný nábytek.

Pro další pohodlí provozu je poskytnuto automatické zúčtování síťové šňůry, energetický regulátor na pouzdře, přepínač nohou, místo pro ukládání trysek a možnost svislého parkování vysavače vysavače.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS