Xiaomi Enchen Hummingbird Haircut Stroj

Xiaomi Enchen Humming Bird Recenze

Nevýhody: Rozbije se s nejmenším kontaktem s vodou.

Komentář: Perfektně se houpe, cena je super, ale bohužel se v prvním týdnu zlomil. z vlhkosti.Pitva ukázala, že tlačítko nemá minimální elastický pás, veškerá vlhkost vstupuje do tlačítka a desky, poté oxidace.

Výhody: Odříznutí je normální, ale pouze bez trysky

Nevýhody: trysky jsou nechutné, neustále ucpané

Výhody: Pro jejich cenovou kategorii, vynikající síla, tiché, trysky jako létání.

Komentář: Jak se to rozpadne, změním komentář 🙂

Výhody: Snadné použití, dobrá práce nože.

Komentář: Stroj zvládaný silnými koagles s třeskem, nebojoval se o vlasy.

Výhody: Pohodlný kompakt nezachytí štětiny

Komentář: Pro tento druh peněz je produkt pouze normami

Výhody: Pracovní stroj, pohodlně, neroztrhne vlasy/štětinu, krátké, ne na nulu, ale velmi krátké, mám tvrdé strniště, řezal jsem jednou týdně, zůstává asi 12 hodin po stroji. Poprvé. Skládá se skládání kůže na krku přední hranou, vzal malý brusný papír a trochu srazil dolů. Doporučuji všem, zejména líným, kteří jsou příliš líní na to, aby se holi s pěnovým strojem

Nevýhody: Dříve si stěžovaly na upevňovací trysky. zkusil jsem. No, jako by držel, možná se výrobce opravil.přidání :. 31/12 Trown Head (sakra krátce, tryska 1 1/2 po celé hlavě). Práce je bezvadná. Pro srážky můžete použít. Pouze za podmínky. Vlasy jsou suché. jsem. Potil jsem se před účesem, omyl mi hlavu, mírně vysušil a začal ho řezat. tryska a hlava ucpaná malými vlasy. Střih se stal problematickým. Čištění po každých 2 průchodech. čekaly, vlasy byly suché. Záležitost šla dobře.

Komentář: Byl příjemně překvapen, že řezané štětiny nelétají od sebe, všechno úhledně spadá do dřezu

Výhody: Snadné použití

Výhody: kompaktní, pohodlné, tiché.

xiaomi, enchen, hummingbird, haircut

Nevýhody: Připnul jsem se dvakrát, ale může být více přeskočeno, aby to snížilo a ne ve spěchu, a tak čas to řekne.,

Komentář: Věc je dobrá, existují trysky, je tu baterie. Funguje to ze sítě.

Komentář: Vousy vousy a krátké vlasy normálně

Výhody: Dobře řezá štětiny na obličeji

See also  Vytápění radiátory pro nemrznoucí směs, které jsou vhodné

Nevýhody: mínus nedrží poplatek po dlouhou dobu

Výhody: Pro bikinu zóny (pokud je použit s tryskou), ne hlučný, docela jemný pro bikinu (pokud se používá s tryskou)

Výhody: Moje nejlepší akvizice. Nebudu řezat žádné trysky, předtím, kdy byl stroj Philips, to bylo lepší, navzdory skutečnosti, že to stojí dvakrát levnější. Nevím, kolik to stačí, ale jsem velmi potěšen.

xiaomi, enchen, hummingbird, haircut

Nevýhody: Nelehl jsem nedostatky

Výhody: Úžasné. Díky jednoduchému designu čepelí to vůbec nedráždí a netahuje

Xiaomi Enchen Hummingbird Black (černý) Strážný stroj

Střih je skvělý způsob, jak dát vlasům stylový vzhled. Házejte zástěru, vyčesajte vlasy. Stojí za to kliknout na tlačítko napájení, jak příjemně zastřihovač bzučí pro trávu. Váš odraz v zrcadle vám přinese jen radost. S zastřihovačem vlasů Enchen Hummingbird můžete poskytnout sebe a své blízké s perfektním vzhledem.

Blok nože ve tvaru T je zastřihovač pro kolibřící trávu, vybavený řezací hlavou ve tvaru T a ultra náchylnými zuby s malým krokem, byl speciálně navržen pro řezání vlasů doma. Ochranný profil a trysky ve tvaru R nabízející krok po délku od 0,5 mm do 1,5 mm, poskytuje přesnost a kontrolu nad vytvořením vašeho účesu.

Šířka tenkých čepelí čepelí je 0,3 mm. to je poloviční než šířka běžných strojů na řezání vlasů. Díky širokému bloku nože bylo také možné dosáhnout kvalitního účesu.

Výkop motoru kolibříku je 10 wattů, rychlost dosahuje 7100./min. Vysoká síla pomůže vyhnout se zmatení vlasů. Vyřizovač pro trávu je proto schopen kvalitativně snížit i husté a tvrdé vlasy.

Poplatek je dostačující po dobu 8 měsíců práce u Enchen Hummingbird Hair Grass je vybavena baterií Lithium o 1500 mAh s kapacitou 1500 mAh. Doba nabíjení baterie je pouze 3 hodiny a po nabíjení zastřihovače pro trávu lze nepřetržitě používat do 4 hodin. Vystřihovač pro trávu může fungovat od jednoho náboje do 8 měsíců, za předpokladu, že relace účesu trvá 30 minut.

xiaomi, enchen, hummingbird, haircut

Inteligentní nabíjecí zastřihovač vlasů vlasů Enchen Hummingbird podporuje nabíjení přes USB hnízda, což vám umožňuje nabíjet zařízení prostřednictvím počítače, externí baterie, nabíječky automobilu. Baterie je zabudována do ochrany baterie, indikátor nabíjení ukazuje stav nabití baterie a aktuální úroveň. Pokud je baterie vypouštěna před ukončením účesu, můžete zařízení připojit k výstupu a pokračovat v práci.

Trammer s nízkou hladinou hluku pro trávu Hummingbird plně ospravedlňuje jeho název: Úroveň hluku tohoto zařízení nepřesahuje 50 dB značek. Hladina hluku produkovaná zastřihovačem během provozu je tak nízká, že ji lze porovnat pouze s kolibříkem za letu.

See also  Delonghi Magnifica Coffee Machine Cleating Intence Unit

Trvání autonomní práce

Trimmer pro trávu je vybaven obvyklou baterií pro 1500 mAh. Doba nabíjení je pouze 3 hodiny. Plné nabití stačí pro nepřetržité používání do 4 hodin. Z jednoho nabití může zastřihovač pro trávu pracovat až 8 měsíců, pokud je relace účesu 30 minut.

Xiaomi Enchen Hummingbird Haircut Stroj

Střih je skvělý způsob, jak dát vlasům stylový vzhled. Házejte zástěru, vyčesajte vlasy. Stojí za to kliknout na tlačítko napájení, jak příjemně zastřihovač bzučí pro trávu. Váš odraz v zrcadle vám přinese jen radost. S zastřihovačem vlasů Enchen Hummingbird můžete poskytnout sebe a své blízké s perfektním vzhledem. Kolibřící stroj je vybaven řezací hlavou ve tvaru písmene T a ultratankovými zuby s malým krokem, byl speciálně navržen pro řezání vlasů doma. Ochranný profil a trysky ve tvaru R nabízející krok po délku od 0,5 mm do 1,5 mm, poskytuje přesnost a kontrolu nad vytvořením vašeho účesu.Šířka čepelí je 0,3 mm. to je polovina stejně jako u běžných strojů na řezání vlasů. Díky širokému bloku nože bylo také možné dosáhnout kvalitního účesu. Výkop motoru kolibříku je 10 wattů, rychlost dosahuje 7100./min. Vysoká síla pomůže vyhnout se zmatení vlasů. Vyřizovač pro trávu je proto schopen kvalitativně snížit i husté a tvrdé vlasy.

Enchen Hummingbird zastřihovač vlasů podporuje nabíjení přes USB hnízda, což vám umožní nabíjet zařízení prostřednictvím počítače, externí baterie, nabíječky automobilu. Baterie je zabudována do ochrany baterie, indikátor nabíjení ukazuje stav nabití baterie a aktuální úroveň. Pokud je baterie vypouštěna před ukončením účesu, můžete zařízení připojit k výstupu a pokračovat v práci.

  • Síla: 10 W
  • Černá barva
  • Rozměry: 40 x 40 x 145 mm
  • Hladina hluku: 50 dB
  • Rychlost otáčení motoru (RPM): 7100
  • Zdroj energie: dobíjecí baterie
  • Objem baterie (MAH): 1500
  • Vstupní parametry: 5V/1A
  • Doba nabíjení (H): 3 hodiny

Pomocí tohoto webu, konkrétně: lirider.Ru, potvrzujete svůj souhlas se zpracováním osobních údajů a souhlasíte s pravidly pro používání webu. Informace o webu jsou úvodní povahou a za žádných okolností nelze považovat za veřejnou nabídku určenou ustanoveními článku 437 občanského zákoníku, charakteristika zboží může výrobce změnit bez předchozího upozornění. Aktivity internetového obchodu Lirider.RU nespadá pod akci. 26.jeden. Způsob vzdálenosti prodávání zboží „na ochranu práv spotřebitelů“, protože metody doručení a vyzvednutí nabízeného zboží nevylučují možnost přímého seznámení spotřebitele se zbožím nebo modelem zboží, než zaplatí za zboží, při uzavření prodejní smlouvy.

See also  Jak nastavit robot vysavač Xiaomi vakuum

Vysoká přesnost kroku

Vystřihovač pro trávu má řezací hlavu T-tvarovaných a ultratanových zubů s malým krokem. Společně to poskytuje pohodlnější použití zařízení doma. Ochranný profil ve tvaru R a rocky trysek vám umožňují přesně ovládat každý efekt a vytvořit ideální účes, aniž by se uchýlil k vnější pomoci.

Rehazing baterie

Zařízení je vybaveno dobíjecí baterií s kapacitou 1 500 wattů. Při plném nabití může zařízení fungovat nepřetržitě až 4 hodiny. Vzhledem k průměrné době účesu 30 minut můžeme říci, že nabíjení baterie může stačit pro 8 postupů, což je 8 měsíců bez dobíjení.

Pohodlné nastavení

Souprava obsahuje 3 trysky, které vám umožní upravit délku řezaných vlasů v rozmezí od 5 do 15 milimetrů. Díky tomu je zastřihovač pro trávu vhodný i pro ty, kteří poprvé použijí Trammer.

Dodávka kurýrů se provádí v rámci kad: 249.

Dodávka se provádí v Petrohradě. Dodací doba od 10-00 do 23-00. Objednávky zadané až 12 hodin aktuálního dne jsou poveřejněny ve stejný den po 12. Další.

S výjimkou předměstí: PetrodVortsovy, Primorsky, Kurortny, Pushkin Districts of the St. Petersburg. Možnost dodání do těchto oblastí koordinuje se s manažerem.

Poplatek je dostačující po dobu 8 měsíců práce

Enchen Hummingbird zastřihovač vlasů je vybaven 1000 mAh lithiovou baterií. Doba nabíjení baterie je pouze 3 hodiny a po nabíjení zastřihovače pro trávu lze nepřetržitě používat do 4 hodin. Vystřihovač pro trávu může fungovat od jednoho náboje do 8 měsíců, za předpokladu, že relace účesu trvá 30 minut.

Vrácení ochrany, indikátor úrovně nabíjení

Enchen Hummingbird zastřihovač vlasů podporuje nabíjení přes USB hnízda, což vám umožní nabíjet zařízení prostřednictvím počítače, externí baterie, nabíječky automobilu. Baterie je zabudována do ochrany baterie, indikátor nabíjení ukazuje stav nabití baterie a aktuální úroveň. Pokud je baterie vypouštěna před ukončením účesu, můžete zařízení připojit k výstupu a pokračovat v práci.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS