Xiaomi Enchen Strupingový stroj

Xiaomi Enchen Boost recenze

Nevýhody: tryska, pokud je rozřezána přes 13 mm. SRIGHTS špatně, prochází hodně (listy antény). Musíte jít 3-4krát na stejné místo.

Vynikající zastřihovač pro trávu a perfektní stroj pro účesy jak kvalita, tak sada doručovací keramická čepel a výsledek srážky jsou vynikající volbou v řešení dvou tónů od Xiaomi

Výhody: Světlo, pohodlné, velmi tiché! Lze dobít a použít na výlety!

Nevýhody: Jediná nevýhoda: slabá tryska, při lisování padá

Komentář: Poradím tento stroj.

Výhody: dobře, zakoupeno za 700 rublů

Nevýhody: Po 2 měsících byla čepel odfouknuta a stojí to 1 500 rublů

Výhody: Mobile, drží poplatek, dobře řezá

Výhody: malá velikost, bezdrátová, design, cena.

Komentář: Vyřízl jsem na Baldmanovi, dobře ho rozřezává na jeden průchod, dostatečně nabíjecí dostatečně dlouho, nemohl být propuštěn během prvního účesu, je pohodlně zběhlý, není místo k ucpávání vlasů a to by bylo nelze je vyčistit.

Komentář: Ze skutečnosti, že stroj na světla, zvažte stisknutí při práci bez trysky. Nože jsou ostré. Ohranění je jasné. doporučuji.

Výhody: drží poplatek po dlouhou dobu. Dobře řezy.

Výhody: Za vaši cenu to není moc špatné. Je to v ruce pohodlné, ne hlučné.

Nevýhody: Musíte nakrájet čisté vlasy

Komentář: půjde domů doma

Výhody: Vynikající poměr kvality cen.

Nevýhody: hřeben (regulátor délky vlasů) je velmi chabý. Zlomil se po čtyřech měsících provozu.

Výhody: Pohodlně leží v ruce, rychle se účtuje poplatky po dlouhou dobu, konektor je standardní. Dobrá keramická čepel, velmi lehké a ergonomické zařízení.

Nevýhody: Tryska pro ořezávání je stanoveno pouze křížovým tažením, můžete snížit vykazovanou délku o polovinu hlavy o tři až čtyři milimetry a nevšimnout si. Pokud jej používáte bez trysek, oholené chloupky se dostanou do otvorů pro jeho instalaci.

Komentář: Věc z kategorie „vzata a použitá“, nevyžaduje žádnou přípravu ani důkladné spláchnutí. Komfortní.

Nevýhody: Nevidím nedostatky pro tuto cenu

Komentář: Téměř od nuly do 2 uh cm řezání.

Komentář: Koupil jsem si ho, abych se pokusil snížit dítě. Zastavil jsem se na tomto modelu, t.na. Umožňuje vám nechat 2 cm dlouhé. Ve skutečnosti se ukázalo, že je velmi obtížné řezat s takovou tryskou, ale pokud nastavíte menší délku, stroj to udělá. studna.

Komentář: Cool Light Machine.Stojil jsem to perfektně dobře

Nevýhody: Minimální délka 3 mm je ve skutečnosti více jako 4-5. Pro vlasy nemusí existovat žádný zvláštní rozdíl, ale pro vousy jsou.

Světlo, krásné, dobře řezané. Toto je první stroj, není co srovnávat. Velmi snadné ovládat. Podíval jsem se na několik videí na internetu a odřízl jsem svého otce, líbilo se mi to. Je tu dost nabíjení.

Nevýhody: Ženatý mě a můj syn: Ještě to není odhaleno

Komentář: Za takovou cenu docela dobrý stroj!

Výhody: Práce z baterie, práce ze sítě.

Nevýhody: Po častém použití budu doplněn, ale zatím tomu tak není

Jedna univerzální tryska

Enchen srážky pomocí speciální univerzální trysky. Rozsah délky vlasů je nastavitelný od 0.7 až 21 mm. Nyní není třeba měnit trysky.

Xiaomi Enchen Strupingový stroj

Vytvoření účtu pomůže rychleji provést následující nákupy (nebude nutné znovu zadat adresu a kontaktní informace), podívat se na stav objednávky a také vidět příkazy, které byly učiněny dříve.

Péče o střih. Skutečné umění, vyžadující zvláštní péči a odpor rukou, zejména při práci s elektrickým zastřihovačem. Když můžete nezávisle pomoci sobě nebo milovanému člověku získat sebevědomí prostřednictvím nového účesu, okamžitě se ve vaší duši stane trochu teplejším.

Snadná péče o vlasy pro celou rodinu

See also  Jak si vybrat vysoušeč vlasů vlasů

Vlasy dětí jsou tenčí než dospělí a samotné dítě nemůže vždy sedět na jednom místě po dlouhou dobu. Adolescenti mají vlasy rostou rychleji a často není čas pro kadeřnictví. Pro starší lidi není snadné potěšit. Pouze jeden kompaktní zastřihovač trávy pomůže vyrovnat se se všemi nepříjemnostmi a také s magisterským novým dovednostem.

Žádné potíže. Nejjednodušší péče

Enchen Trimmer je vybaven posuvným regulátorem pracovní oblasti, který vám umožní nastavit délku vlasů v rozsahu 0.7-21 mm. Jednoduché přizpůsobení nevyžaduje speciální dovednosti nebo nástroje, dokonce s tím se vypořádá ani nezkušený uživatel. Po nastavení pracovní délky můžete okamžitě začít pracovat.

Keramický nůž s nano.kořenem v 1.6krát pevněji více než obyčejný nůž z nerezové oceli a jeho povrch je mnohem méně náchylný k tření, takže se téměř nehřívá během vysoké rychlosti a funguje mnohem tišší. Jeho hladina šumu je pouze 55 dB, což je mnohem nižší než limit pro 70 dB stanovených státním standardem.

Enchen Trimmer používá spolehlivou technologii transformace frekvence, která plně realizuje potenciál výkonného elektrického motoru. Aby se vyrovnal s různými typy vlasů, zastřihovač poskytuje dvě rychlosti práce: obvyklá rychlost 4500 ot / min je vhodná pro normální vlasy a zvýšená rychlost 5800 ot / min je zahrnuta do dlouhého kliknutí na drsné a husté vlasy.

Systém řízení elektřiny ESM (Energy Smart Manager) je Enchen zastřihovač „mozek“. Skládá se z modulu řízení výkonu a modulu pro řízení elektrického motoru, který společně dokáže udržovat vysokou rychlost motoru i při malém nabití baterie. Během nabíjení systém ESM poskytuje nezbytnou ochranu, která zaručuje bezpečnost a dlouhou životnost baterie. LED indikátor vždy řekne uživateli stav zastřihovače pro Enchen Grass. Malý poplatek, nabíjení a plné nabití.

Průvodce a nůž zastřihovače Enchen Grass Speciálně zaoblené rohy, což umožňuje zajistit zabezpečení a pohodlí během srážky. Pracovní část zastřihovače pro trávu se skládá z mobilního a nehybného nože, který prošel nejpřísnější kontrolou a přesností kvality, aby s nimi mohli bezpečně pracovat z jakéhokoli úhlu.

Enchen Trimmer podporuje technologii rychlého nabíjení, která vám umožní nabíjet baterii za pouhou 1 hodinu o 90%. Díky systému kontroly inteligentního napájení baterie pro 1.5 hodin dosáhne úplného poplatku, což je pro něj dostačující po dobu 90 minut práce. A i když odříznete jednou měsíčně po dobu půl hodiny, můžete si vzpomenout pouze na nabíjení zastřihovače pro trávu pouze každé tři měsíce.

I když je Enchen zastřihovač vypouštěn, lze jej použít přímo připojením k napájení. Široce rozšířený port USB-C vám umožňuje nabíjet zastřihovač za trávu z externí baterie, počítače, typu USB nebo jiné zařízení.

Vlastní účes xiaomi echen Boost USB Electric Hair Clipper Two Elects Cramic Cutter se rychle mění. Posouzení

Náš starý stroj na řezání vlasů musel být změněn a s příchodem dítěte byl stále přidán k kritériím pro výběr nového, aby byl vhodný pro řezání malých dětí, t.na. Po roce jsme plánovali syna, který tonsure.

Naše rodina po dlouhou dobu vážila zboží z Xiaomi, z této značky jsme si koupili telefony, tonometr a robot ve třídě, jakož i zvlhčovač s přirozenou vlhkostí (bez bílého nájezdu na předměty a vypouštění páry). Ukázalo se, že se ukázalo, že je a ukázalo se, že je hygrometr a teploměr a čistič vzduchu, je vhodné použít (odkaz na všechno bude na konci přezkumu), takže pro nás dotaz kde koupit stroj na řezání vlasů nestojí.

Představuji vaši pozornost elektrickou řezačku vlasů Xiaomi Mi Enchen Boost USB:

Kompletní pomocí samotného stroje nabíjecího kabelu, maziva, štětcem pro čištění.

Je v černé a bílé:

Značka: Enchen (spolupráce spolupráce Xiaomi)

Model: Boost

Materiál: ABS plast

Barva: Černá/bílá

Hmotnost: 142 g

Velikost: 43×164 mm

Síla: 5 W

Napětí: 5 V

Doba nabíjení: 120 minut

Odolný pouzdro na plastové elektrické stroje. Pohodlně leží v ruce. Tryska reguluje délku vlasů od 3 do 21 mm.

Tryska je rozšířena lehkým stisknutím dolů a nahoru, můžete ji také zcela odstranit, použít ji jako zastřihovač pro trávu:

Xiaomi Mi Enchen Boost USB stroj v provozu:

See also  Jak v koupelně uložit vysoušeč vlasů a osum

Už jsem náhodou snížil mého syna (v té době byl rok a měsíc), manžel. Dokážu si všimnout nízké vibrace, ani mi netahne ruku, vlasy, nízkou hladinu hluku. Má dvě rychlosti práce, normální počáteční rychlost je 4500 ot / min pro normální vlasy, pokud držíte tlačítko přepínání déle, je aktivována režimem „turbo“ s výkonným výstupem 5800 ot / min, což vám umožňuje snadno nakrájejte silné vlasy.

Stroj Boost Boost Xiaomi Mi Enchen má nanokoramickou řezací hlavu, jeho tvrdost je 1,6krát vyšší než u běžné nerezové oceli. Povrch povrchu je menší než povrch nerezové oceli. Proto, když stroj na řezání vlasů pracuje vysokou rychlostí, bude hluk vytvořený keramickou řezací hlavou níže. Pracovní hluk menší než 55 dB.

Její syn byl překvapivě velmi snadno a bez rozmarů. Papež na kolenou, naproti obrazovce se svým milovaným synem, Karaoke-Project „Burenka Dasha“ a procházel vlasy třikrát, bylo to možné, i když je to žádoucí)

Xiaomi mi enchen Boost stroj nás velmi potěšil. Jsme spokojeni s nákupem. Samostatný plus, který je vhodný pro dospělé i děti. Demokratická cena. Má dvě rychlosti práce, keramickou řezačku, rychle se nabíjí kabelem USB, je zde funkce zastřihovače pro trávu.

Pokud se vám recenze líbila,

Vzduchový zvlhčovač Xiaomi Smartmi Humidifier 2 (který teploměr a hygrometr a do jisté míry čisticí prostředek) pouze přirozená vlhkost

Vlastní účes xiaomi echen Boost USB Electric Hair Clipper Two Elects Cramic Cutter se rychle mění. recenze

Dlouho jsem pravidelně chodil k kadeřníkovi, pravidelně, jednou za 1 1.5-2 měsíce. Věnovat pozornost velkému počtu strojů účesů v Číně se rozhodlo se svou ženou vyzkoušet proces srážky sám.

Ahoj! Téměř rok rozříznu svého syna, takže stroj na účes je jednou z nejdůležitějších věcí v domě. Můj manžel má svůj vlastní stroj a pro dítě jsem si koupil jednodušší správu, ale krásný. V tuto chvíli má Syn tři roky, takže bílý stroj Xiaomi Enchen nám celou dobu slouží.

Ahoj! Náš starý stroj na řezání vlasů musel být změněn a s příchodem dítěte byl stále přidán k kritériím pro výběr nového, aby byl vhodný pro řezání malých dětí, t.na. Po roce jsme plánovali syna, který tonsure.

Koupeno v internetovém obchodě dobře. Balení: Malá krabice, nezabírá ve skříni mnoho místa.Zařízení:. Stroj s tryskou. Štětec. máslo. Drát typu C.Tryska je velmi pohodlně upravena na výšku: stiskněte a přejděte na požadovanou značku.V případě potřeby můžete zcela odstranit.

Ahoj všichni a dobrý den! V létě jsem si koupil řezačku vlasů: Enchen Boost (Xiaomi Submarine): Kde koupit: Wildberry Production: China My Experience: Pokud jedním slovem, pak „tragická“. Takže jsem si koupil stroj 14.07.2021.

Během sebeizolace nepřekvapím nikoho nákupem stroje na řezání vlasů. Syn také zarostl a manžel. Několikrát se ořízla svého syna nůžkami, ale tohle je trápení. Rozhodl jsem se koupit stroj. Dodané dnes dopravní společností. Koupil jsem si v Aliexpress.

Karanténa a sebeizolace nás naučila sloužit sami sobě. Zarostlé muži, jejichž manželky a přátelé v karanténě se mohli nebo se nechtěli naučit, jak dělat krátké srážky, utrpěli většinu ze všeho. Připojili se k nim nestabilní povzdech vousatých mužů, zvyklí na holičské obchody.

Ahoj! Dnes budu mluvit o tom, jak si myslím, že je to potřebná věc pro dítě, zvláště pokud jste rodiče chlapců. Vlasy mého syna rostou strašnou rychlostí! Jsou tvrdé, silné, vždy se drží nahoru.

Vlastní účes xiaomi enchen Boost Black EC-1001. recenze

Karanténa a sebeizolace nás naučila sloužit sami sobě. Zarostlé muži, jejichž manželky a přátelé v karanténě se mohli nebo se nechtěli naučit, jak dělat krátké srážky, utrpěli většinu ze všeho. Připojili se k nim nestabilní povzdech vousatých mužů, zvyklí na holičské obchody.

Ahoj. Koupil jsem si stroj na účes, chci se podělit o své dojmy. Stroj bez drátu, pracuje na baterii. Pohodlně leží v ruce, lehký. Ruka není unavená. Funguje to tiše. Souprava obsahuje: kartáč, olej pro nabíjení. Je velmi pohodlné upravit délku účesu.

See also  Vosk na odstranění chloupků na obličeji

Koupil jsem si stroj na účesy Xiaomi Enchen Boost. Protože to bylo podpláceno Xiaomi ve jménu, ale není zde zmínka o Corte a na psací stroj)) jsem si koupil rozšířenou kompletní sadu, abych mohl během karantény během karantény během karantény udělat svou domácnost do domácnosti.

Tento stroj Xiaomi Enchen Boost Black EC-1001 byl zakoupen pro srážky na hlavě, ale poté se ukázalo, že to nebylo tak silné, jak bychom chtěli. Zvatená síla v popisu není mírně pravdivá, proto je pravidelně kousne, což není moc.

Dnes chci mluvit o úspěšném nákupu stroje na řezání vlasů Xiaomi Enchen. Koupil jsem dárek svému manželovi. Protože ten starý selhal. V našem případě se zařízení používá k péči o vousy. Musíte oříznout vegetaci na obličeji a uspořádat krásnou bradu.

Dlouho jsem pravidelně chodil k kadeřníkovi, pravidelně, jednou za 1 1.5-2 měsíce. Věnovat pozornost velkému počtu strojů účesů v Číně se rozhodlo se svou ženou vyzkoušet proces srážky sám.

Stroj je vynikající, slouží více než 2 roky, ne příliš hlučný, ale těžký. Stroj má 2 rychlosti. Jeden blok nože je 1,5 mm, máslo zahrnuje. Téměř všichni moji kolegové používají tento konkrétní stroj, takže jsem si ho vybral a nikdy jsem ho nelitoval, vyrovnává se s jakýmikoli tanky as jakýmikoli.

Před pár měsíci jsem dostal profesionální Mustang MPF-03 Space Haircut s uhlíkovými a keramickými noži, takže bude diskutováno. Stroj je stylový, přichází v případě skladování nebo přenášení. V sadě je nabíječka, zaměnitelné nože, trysky a nádoba s máslem.

Doporučení slavné stylistky

Péče o střih. Skutečné umění, vyžadující zvláštní péči a odpor rukou, zejména při práci s elektrickým zastřihovačem. Když můžete nezávisle pomoci sobě nebo milovanému člověku získat sebevědomí prostřednictvím nového účesu, okamžitě se ve vaší duši stane trochu teplejším.

Vlasy dětí jsou tenčí než dospělí a samotné dítě nemůže vždy sedět na jednom místě po dlouhou dobu. Adolescenti mají vlasy rostou rychleji a často není čas pro kadeřnictví. Pro starší lidi není snadné potěšit. Pouze jeden kompaktní zastřihovač trávy pomůže vyrovnat se se všemi nepříjemnostmi a také s magisterským novým dovednostem.

Univerzální tryska s kontrolou délky

Pomocí speciální trysky můžete upravit délku účesu z 0.7 až 21 mm. Chcete.li nastavit délku, stačí posunout trysku. Blok nože je vyroben z keramiky. Je v 1.6krát těžší než nerezová ocel a koeficient tření je mnohem nižší. I když pracujete v maximálním režimu, úroveň šumu vytvořeného keramickými lopatkami nepřesáhne indikátor 55 dB. Už se nemusíte obávat, že budete způsobit nepříjemnosti členům rodiny a narušit něčí odpočinek.

Aby se stejně účinně vyrovnal s různými typy vlasů, byl Enchen Boost zastřihovač vybaven výkonnou technologií transformace motoru a frekvencí. Zařízení podporuje dva režimy rychlosti najednou. U běžných vlasů je použita rychlost 4500 ot / min a pro silnou a silnou část je poskytován speciální režim „turbo“ rychlostí 5800 ot / min. Režimy jsou pohodlně přepnuty dlouhým kliknutím na tlačítko.

dodávka

Kurýrní doručování v Moskvě

  • Náklady na doručení. 300R až 400R
  • Bulletin Cargo (Váha více než 10 kg, stejně jako televizory a elektrické skútry). Doručení 600r
  • Pro moskevskou kruhovou silnici (až 10 km) 30r na km na Mkad

Dodávka po celém Rusku. Sdek

  • Náklady na doručení. od 300 (v závislosti na způsobu přijetí a hmotnosti).
  • Kurýrní doručení do dveří nebo bod dodání podle vašeho výběru.
  • Dodací doba 1-7 dní

Ve výchozím nastavení se výpočet probíhá před PVZ ve vašem městě! Dodávka ke dveřím je zploštělá jednotlivě!

Veškeré zboží do regionů Posíláme pouze předběžnou platbou. Odesílání přijetí platby na účet. Na vyžádání poskytneme číslo stopy pro sledování.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS