Xiaomi Viomi Smart Kettle Bluetooth Teapot

Xiaomi Viomi Smart Kettle Bluetooth Teapot. Teapot Xiaomi Viomi Smart Kettle Bluetooth Recenze:

– jeden. Román

Profesionálové: nenašel jsem
Minusy: Po nákupu jednou vařte vodu, po kterém zastavil zahřívání, indikátor topení je zapnutý, ale neohřítí se, oba indikátory se rozsvítí po několika minutách a přestanou pracovat současně.
Posouzení: Sát, nekupujte. Pro 3900 dva šálky čaje.

– 3. Stanley

Profesionálové: Roztomilé, práce
Minusy: Zevnitř se objevil rzi. Na jiných čajových čajích tomu tak nebylo. Praskání plastu.
Posouzení: Všechno je v pořádku, jen rzi. Toto je manželství. Je nutné se vrátit k prodejci.

– 2. Y_a

Profesionálové: Koupil jsem si to, byl jsem šťastný, líbilo se mi všechno, zvláště to, že můžete zahřát až 70 vodou a ne vařit.
Minusy: Až 100 vody bylo zahříváno 4krát ročně (obvykle vykazovalo 99). A o rok později se ukázalo, že „Čína„ tato „Čína“. Tady jsem byl rozrušený, vytáhl svého starého desetiletého Němce do písmene b.
Posouzení:

– 2. Alexey K.

Profesionálové: Design, kvalita budování.
Minusy: Je nemožné se připojit k mobilní aplikaci na iOS. Se nepřipojuje ani v domově MI, ani Viomi. Žádné pokyny z internetu nepomohly. Obchod také nemohl problém vyřešit. Bez aplikace není možné změnit režim vytápění, konvice není zcela funkční.
Posouzení: Dobrý design a montáž, ale bez možnosti připojení k aplikaci neodpovídat deklarované ceně. Musel jsem předat.

– 2. Mikhail Ermakov

Profesionálové: Krásná drží teplotu vody.
Minusy: Z aplikace nelze spustit vroucí voda. Velmi krátký.
Posouzení: Pracoval šest měsíců a zlomil ovládací tlačítka.

– 2. Alexander d.

Profesionálové: Design
Minusy: Senzor teploty selhal a konvice se jednoduše vařila na desce, poté už nefungoval. Žil přesně rok šetří osm.
Posouzení: Krásné, to je vše

– 2. Vladimir Molkov

Profesionálové: Design, plastové pouzdro na horní části celé ocelové baňky. Je nemožné spálit.
Minusy: Zemřel v roce práce asymptomatický.
Posouzení:

– 2. Ivan Protchenko

Profesionálové: Elektronická deska s teplotou, signál při vaření.
Minusy: jeden. Žádná pojistka z zapnutí konvice bez vody. klidně začne vařit suché dno a kouřit. Nebezpečné téma požáru. 2. Žádný snímač uzavřeného krytu. lze vařit stejně jako na pánvi s otevřeným víkem, vhodné pro mladé testovací chemiky. Pro uživatele domácnosti existuje riziko rozšiřování rukou. 3. Plast s nízkou kvalitou. Két se při odstraňování konvice ze stojanu hlasitě vrhá a hmatatelně propadne. 4. Nízká kvalita montáže.
Posouzení: Teapot je poněkud zklamaná, myslím, že se brzy změním na spolehlivější.

– 2. Andrei

Profesionálové: Design.
Minusy: Není zapnutá z aplikace. Proč jsou všechny tyto zvonky a píšťalky s Bluetooth vůbec, pokud nemůžete ovládat konvici z telefonu a přirozeně žádnou integraci s Alice, v krátké, drahé hračce.
Posouzení: Koupil jsem si verzi s normálním euro.fillerem. Nemá smysl vzít si Číňany. V důsledku toho pár dní použil a dal ji své matce. Nepotřebuje všechny tyto zvonky a píšťalky a zatím zahřívá vodu jako normy.

– 2. Alex v.

Profesionálové: Vzhled, schopnost konfigurovat práci v dodatku
Minusy: Velké množství manželství. Výrobce se nezabývá svou domovskou aplikací MI, zaregistrujeme konvici ve Velké Británii, vysavač v Číně (1S). Výsledkem je, že zařízení z jednoho serveru na druhý nechodí a musíte pokaždé změnit regiony.
Posouzení: Konvice přišla s manželstvím. Příznaky zde již byly popsány opakovaně. Nasadíte základnu, LED diody (na fotografii), kliknutí na relé, je zde konstantní nekontrolovatelné zahřívání. Zároveň nedochází k odpojení po vaření. A když se voda vaří? Jakmile je na šesté instalaci na základně, je zapnutá indikace teploty na displeji a konvice pracuje v normálním režimu. Doufal jsem, že mám štěstí a koupím si funkční, ale ne) To je to, jaké procento manželství? Pošlu zpět do Moskvy, posílání a odborné znalosti budou obsazeny v oblasti měsíce. Co nemůžete udělat na pár dní, abyste strávili v nastavení nové hračky). A ano, můžete na dálku zapnout zahřívání. Je nutné umožnit funkci retenční teploty a v nastavení zvyšuje prahovou hodnotu zadržené teploty. Vytápění je logicky zapnuty na novou teplotní hodnotu.

Xiaomi Viomi Smart Kettle Bluetooth recenze

Nevýhody: Nemůžeme přijít na to, jak nastavit teplotu. Dvakrát se zapnul sám, zjevně nějaký druh závady. Nastavili jsme teplotu, stále zahříváme na 100 stupňů. Rukojeť trochu opouští z těla

Výhody: Rychle se zahřívá, nevydává zejména hluk

Výhody: Teleje při různých teplotách.Vysoce kvalitní plast, bez vůně. Při vaření je to velmi pohodlné. Cena je vynikající

Nevýhody: Neexistuje způsob, jak ovládat z telefonu, i když je napsáno, že existuje Bluetooth a teoreticky by mělo existovat vedení

See also  Šicí stroj Jack F4 Chyba E1

Výhody: rychle, funkčně, stylové

Komentář: Sen o jakémkoli bakaláři

Výhody: No, moc se mi to líbilo! Elegantní. Jak jsem chtěl

Výhody: Jednoduchá integrace v aplikaci, příjemný design

Nevýhody: Je škoda, že pro vaření nebo zahřívání nedochází k žádnému vzdálenému začlenění. Spálil. Koupil jsem si začátkem ledna, zítra 1. března. Konvice vidí zadek, ale nedochází k vytápění.

Komentář: Obecně je konvice spíše jako tepelná pod 1.5 litrů

Výhody: pod fotografií. Demontážená plastová pouzdra již ne

Nevýhody: Zamyšlenost Zero.-Indikátor teploty stoupá, nezapněte vrzací a ohyby konstantní ruky, protože drží s pouzdrem na západkách.-Dolní západka listy po první výplně- baňka z nerezové oceli je jednoduše vložena do plastového pouzdra. Voda je nevyhnutelná kontrola kontroly gelu, takže po roce na změnu bude relé pokrytí píšťalky na plastovém rameni a také horizontálním lucidem v konvici Zero! Vzdáleně a časovač nezahrnují, říkají na YouTube, že teplotní senzor může proudit, nemusí vidět úroveň, aby to nebyla jasná.

Komentář: Chtěl jsem kvalitu, zhoršil se než spodní část dna, což bylo ještě lepší

Nevýhody: V létě jsem si koupil v zimě již vyhořel a vyřadil dopravní zácpy

Výhody: Dobrá, stylová konvice. Je škoda, že ji nelze zapnout na dálku z telefonu

Komentář: dobrá značka, cena = kvalita.

Výhody: Třída Teapet. Dobré shromáždění. Drží teplotu

Nevýhody: Funkce Bluetooth je bez. Nepovažujte Alice (

Výhody: Rychle se vaří, vynikající design, udržování požadované teploty

Nevýhody: Ne, zejména za takovou cenu

Výhody: Dobrá konvice, není přímým potěšením, ale zdá se, že vodu normálně zahřívá, je vhodné, abyste ji mohli nasekat jinou místností

Nevýhody: Vzal jsem černou bez přemýšlení, trochu jsem litoval. na tom vše, co se dává létající ze sporáku, jsou viditelné

Komentář: Ale chtěl bych funkci, která by varovala, že v konvici není žádná voda

Nevýhody: Teplota je ovládána pouze z telefonu, stačí jej zaujmout a zapnout

Komentář: Stylová konvice, matná, šustění s mírou, rychle se zahřívá, ovládejte rukojeť, doporučuji!

xiaomi, viomi, smart, kettle, bluetooth

Výhody: To je vše! Jak jsme žili dříve?

Komentář: Neustále se používáme, zahřívejte na požadovanou teplotu pomocí tlačítka vytápění

xiaomi, viomi, smart, kettle, bluetooth

Výhody: Klidné, kompaktní, nic zbytečného, ​​rychle se vaří!

Komentář: Zboží této značky používám po dlouhou dobu a neexistují žádné stížnosti!

Výhody: Indikátor teploty. Pouzdro je plast na vnější straně není horký ani bezprostředně po vaření. Rok pracuje bez selhání. Podle mého názoru rychle vaří.

Výhody: Funguje jako termoska! 24 hodin na udržení vody samozřejmě nebude horké, ale mnohokrát se ochladí než obyčejné konvice

Nevýhody: V maloobchodě je obtížné najít ! Musel jsem si objednat a počkat !

Nevýhody: Trochu odporu

Komentář: Za své peníze, nejlepší volba

Výhody: rychle se vaří a ne hlučné

Nevýhody: vzdáleně nefunguje, pouze informace o stavu v aplikaci, kryt se otevírá 30 stupňů, údajně, aby se nemýšlel (i když ji musí otevřít, když se konvice vaří, naopak, to se nalije) a tohle je to) a toto komplikuje vodu zasazenou do konvice. S rukou není žádné okno, aby se zjistilo, kolik vody je v ní

Nevýhody: písař, nevěnoval pozornost skutečnosti, že je s čínským odbytištěm a bez adaptéru na náš (((a dokonce i tlačítka v čínštině (a aplikaci čínského palačinky na to (((((((((((loptake Pancake Pancake Pancake Pancake

Výhody: Plní své funkce

Výhody: Stylové, lakonické, ukazuje teplotu

Nevýhody: Software je obtížné zvládnout a porozumět, otáčí se bez vody, pak se nezapne. Buď si pamatuje nastavení, pak klesne.Neexistuje způsob, jak se zapnout z telefonu, funkce je ve skutečnosti dekorativní.

Výhody: Vnější strana těla se nehřívá (plast). Drží teplo po dlouhou dobu. Stojan stojí sebevědomě na stole (neklouzá). Indikace teploty a způsobu provozu norem.

Nevýhody: praskání a vrzání v rukojeti se zdá, že se rozpadá (každý má.h. A s přáteli). Horní část baňky (nad plastem) je velmi velmi zahřívána, můžete se náhodně dotknout rukou dítěte a dítěte (popálení po vaření je zaručeno). Je nemožné zapnout vaření a vytápění z mobilního telefonu (není výslovně zajištěno výrobcem). Existuje pouze jedna teplota uživatele, zbytek předem. Tlačítka jsou malá, není příliš pohodlné se do nich dostat.

Komentář: Nerozumím významu integrace s mobilním telefonem, t.na. Nemůžete se do toho dostat. Stačí nastavit teplotu a dobu zahřívání (v t.h. Teplota uživatele). Navíc, pokud topení funguje (zapneme to pouze vtipem), nemůžete se od mobilního telefonu rozšířit o více než 12 hodin (t.E. Přidejte pár hodin nebo minuty držení tepla). ne tepelné pod generálem.

Designové vlastnosti

Zařízení okamžitě přitahuje pozornost díky hluboké černé barvě aplikované v jejím designu. Povrch není lesklý, ale matný, takže stopy prstů na něm nezůstají, a povrch zařízení bude muset být mnohem méně běžný.

Design konvice je podobný inteligentní konvici Xiaomi Viomi. Existuje rozdíl ve tvaru rukojeti. Nyní je forma ve tvaru m. Takové nestandardní řešení nezasahuje do spolehlivého udržení zařízení ani v plném stavu.

Zevnitř povlak nerezové oceli značky 304, který se používá v potravinářském průmyslu. Potahování nevyvolává cizí vůně, nedovoluje vstřebávání vkusů jiných nápojů. Voda zůstává přirozenou chutí.

See also  Jaké druhy pánve mohou umýt v myčce

Dvojité stěny typu termosky pomáhají udržovat teplotu. Toto řešení také chrání ruce před získáváním popálenin, když je kontaktováno s vnější stranou těla konvice, když je zařízení v režimu varu.

Chcete.li otevřít kryt, je v horní části držadla uvedeno mechanické tlačítko. Pokud to stisknete, kryt se otevře o 45 °.

Když potřebujete úplně otevřít kryt o 90 °, musíte jej vytáhnout rukou přes sebe.

Zevnitř případu můžete vidět značky minimální a minimální hladiny vody.

Kabel není tradičně příliš dlouhý. asi o měřič. Skryje se ve speciálním oddílu na základně zařízení.

Obecné charakteristiky

Inteligentní kanály se vyrábějí v nenápadném minimalistickém designu. Jejich výtoky jsou zpracovány zvláštním způsobem, aby poskytly úhledný proud bez ostrých šoků a rozlití. Obě zařízení mají Eurovilku, dvojité stěny, termostat a kabelový kompartment. Materiál pouzdra. plast, misky. kov, vnitřní část. nerezová ocel. Konvice jsou vybaveny systémem připojení Bluetooth 4.0, díky tomu jsou schopni dobýt s jakýmkoli mobilním gadgetem prostřednictvím domácí aplikace MI. Prezentovaná zařízení mají tři úrovně ochrany: od elektrického šoku, proudového úniku, když se voda dostane do stojanu a blokuje, když je zařízení zapnuto bez vody.

Udržování teploty

Kromě nastavení teploty má konvice funkci podporovat daný režim. Tato možnost výrazně usnadňuje použití v různých životních situacích. Tuto funkci můžete například použít před spaním k rychlé přípravě směsi v noci a krmení dítěte. Kettle Viomi může udržovat danou teplotu až 12 hodin.

Udržování teploty

Kromě nastavení teploty má konvice funkci podporovat daný režim. Tato možnost výrazně usnadňuje použití v různých životních situacích. Tuto funkci můžete například použít před spaním k rychlé přípravě směsi v noci a krmení dítěte. Kettle Viomi může udržovat danou teplotu až 12 hodin.

Udržování teploty nápoje

Inteligentní konvice inteligentní konvice Viomi má funkčnost, která mu umožňuje udržovat teplotu 90 ° C dané uživatelem po dobu 12 hodin s velmi ekonomickou spotřebou energie. pouze 0.5 kW/hodina.

Power 1800 wattů

Kapacita inteligentní konvice Viomi. jeden.5 litrů, výkon je 1800 wattů, které ve spojení s velkým topným prvkem zajistí poměrně rychlé vytápění vody.

3 režimy ochrany

Kéta má velmi dobrou zvukovou izolaci a také 3 režimy ochrany: vypnutí při příliš vysokých teplotách nebo v nepřítomnosti vody, samostatný design elektrického prvku a drátu chráněné před vodou.

Jak připojit inteligentní konvici Xiaomi k telefonu

První akce

Zdarma konvici od obalu a všech filmů. Připojte stojan na vývod pomocí adaptéru ze sady a nasaďte na něj konvici. S normálním kontaktem indikátor bliká a jde ven.

Připojení konvice Mijia Smart Kettle

Chcete-li ovládat asistenta inteligentní kuchyně z telefonu, stáhněte si aplikaci MI Home App Store nebo Google Play v telefonu nebo naskenujte QR kód z Teapot pomocí aplikace QR-Codes Reading. Nainstalujte aplikaci, otevřete a projděte registrací nebo zadejte svůj účet, pokud jste v ní byli zaregistrováni dříve. Současně přijmete navrhované podmínky použití a umožňují přístup k umístění, funkce Bluetooth atd.V domácí aplikaci MI klikněte na „Přidat zařízení“ a souhlasím s zapnutím Bluetooth. K dispozici budou dvě karty: „Zařízení v okolí“ a „Přidat ručně“. Otevřete první z nich a vyhledejte zařízení nebo na druhé kartě najděte inteligentní konvici v sekci „Kitchen Electronics“. Klikněte na název konvice a postupujte podle pokynů aplikace. Aplikace vám nabídne kliknutí a podržení tlačítka nejblíže k popisovu konvice po dobu 3 sekund, poté zařízení začne vykouzlit. Pokud se konvice nepřipojí, změňte region v sekci na pevninskou Čínu (pevninská shina) nebo se ujistěte, že je Bluetooth zapnutý. Další možností je najít konvici prostřednictvím nastavení Bluetooth.

Připojení konvice na několik chytrých telefonů

Pokud chcete ovládat konvici z několika telefonů, musíte poskytnout obecný přístup k konvici. Chcete.li to provést, v domovské aplikaci MI přejděte na kartu „Profil“ a v sekci „Obecná zařízení“. Najděte tam svou inteligentní konvici a poskytněte přístup k účtu člena rodiny, poté by měl tento přístup z vašeho účtu MI Home na telefonu potvrdit z vašeho účtu.Při připojení konvice k jinému telefonu můžete mít problém s konjugací. V tomto případě proveďte předchozí připojení a držte tlačítko 保温 na konvici (poblíž rukojeti) po dobu 3 sekund.

Připojení xiaomi viomi inteligentní konvice Bluetooth Pro Teapot

Teapot inteligentní konvice Viomi je připojena podobným způsobem, ale složitost je zde mobilní aplikace. Jedná se o specializovanou aplikaci od Viomi, která původně funguje v čínštině (nezaměňujte s robotskou aplikací Viomi roboty). Zvažte, jak jej stáhnout a nainstalovat.Vzhledem k tomu, že aplikace je obtížné stáhnout prostřednictvím hledání App Store nebo Google Play (musíte představit hieroglyfy), prohledejte QR kód ze samotné konvice nebo si stáhněte tento odkaz. Po stažení, nainstalujte a otevřete soubor poskytnutím potřebných povolení. Nyní musíte přidat inteligentní konvici, po níž se aplikace přepne na angličtinu. Chcete.li to provést, přejděte na třetí na levé kartě (viz. Obrázek je níže), stiskněte ikonu plus nahoře, najděte obrázek konvice v seznamu zařízení a klikněte na něj nebo klikněte na ikonu Bluetooth nahoře. Klikněte na řádek s názvem konvice, stiskněte horní dotykové tlačítko a podržte tři sekundy před zvukovým signálem. Red Indicator současně migruje třikrát. Konvice je připojena.

See also  Robot vysavače Xiaomi se nevrátí na základnu

Elektrikář Xiaomi Viomi Smart Kettle. Všechny šéfy a velitel konvice nad teplotou.

Po dobu jednoho roku vedl s obchodníky nerovnoměrnou válku za právo získat vysoce kvalitní produkt za nízkou cenu. Někdy se ukázalo, že vyhraje bitvu a dokonce i několik, získejte mezi bitvami dlouhý oddech a někdy se vzdáte hranice do zahraničí, síly dojdou a úplné beznaděje překonávají ale jako obvykle v pohádkách. objeví se paprsek naděje. bojovník „kuchyňské fronty“, který slibuje, že jednou a vždy ukončí „válku se studenou vodou“. Dnes je tento paprsek pro mě inteligentní konvicí od Xiaomi.

Balení výmluvně hlásí, že se nejedná pouze o obyčejný produkt, ale produkt, který je plně v souladu s moderní realitou a je v současné době relevantní z technického hlediska: Při otevírání krabice vidím ukrajinské pokyny, mírně vnořené Hlubší, pod druhým ventilem již původní vložkou na anglickém top.Up ukrajinské konvici, okamžitě pod vložkou vytvořenou z polystyrenové pěny a pokryté filmem s konvicí s konvici s jeho kvalitou a taktilním pocitem, vytváří úplný pocit, úplný pocit produktů z silikonových nohou Apple, které ohromují svou ohleduplnost a ve skutečnosti jsem očekával, že Kant nebyl chrome, ale jednoduše otevřel nerezovou ocel při stisknutí tlačítka na rukojeti,Otevírá se pouze „vypadat“, ale pokud je to požadováno rukou, může být aplikováno na šířku pohodlně vyplňte konvici a je jasné, že víko je vyraženo z tenčí a hladkého listu nerezové oceli. tepelný atribut kontrastuje s drsným povrchem nádrže a hladiny dolů, pól Mach a panovníka jsou vyraženy. Uprostřed vody svislého povrchu držadla, dvě tlačítka (ne smyslová), obrazovka pixelů stisknutá společně s rovinou Posuny a picictogramy na boční stěně nálepky s mnoha varováními a pokyny pro použití zadní strany konvice jsou docela dobré a dobře známé, jsou nakresleny systémy tepelného. (podle obalu), v předchozích verzích konvice z Xiaomi bylo něco jiného a zvlášť nezpůsobilo důvěru, která drží víko,Bylo vyrobeno velmi elegantně. samotné víko nemá silikonové těsnění úhledně od Nim. jen šedý plast kolem obvodu nerezové oceli, který ji drží na místě a jasně ze stejného šedého plastu jako závěs v době varu. z 20 ° až stovky po dobu 5 minut: Pro propojení s telefonem potřebujete domácí aplikaci MI a evropskou polohu v ní, jinak nenajde zařízení (pro práci v čínské lokalizaci musíte vzít konvici s hieroglyfy Na tlačítek), Po výběru zařízení, přitiskněte tlačítko varu, přiveďte smartphone, konvice je blíže než 10 metrů a během několika sekund zařízení v konjugátu si můžete vybrat místnost a přejmenovat konvici v Bosh nebo Phillips- Chcete.li ochutnat, znovu „vypořádáte“ některé legální nuance (souhlasím se vším) a konečně to získáte a konečně dostanete shrnutí přímo do svého smartphonu o teplotě vody v konvici,Stejně jako jeho stav aktivity jsou níže uvedeny tři karty, které jsou zodpovědné za nastavení čtyř způsobů vytápění, skrývající se pod dolním tlačítkem s nápisem „teplé“, ve kterém se můžete přizpůsobit teplotě a době jeho podpory během během Vaření (které začíná okamžitě po stisknutí stisknutím na horní klíč „vařit“), spotřebovává konvici ~ 1650wattové zásuvky, „online“, je likvidována jak teplotou v číslech, tak v barvě, po dosažení určitých maxim, je 98 ° C (soudě podle indikátoru) je topný prvek odpojen a teplota je odpojena a teplota, kterou plynule dosahuje 100 ° C, ale od tvrdé vody na dně se stále vytváří stupnice, což dává porozumění umístění umístění a velikost topného prvku pro čištění z měřítka, jehož pečlivě vytištěno v brožurách v obou jazycích.

Shrnutí je nutné uvádět, že žádost o vítězství je docela dobrá, protože konvice na první pohled nemá dětské boláky staré stráže mých shirpo-vazeb, ve kterém: plast nevydrží teploty pára a vyschnutí, pak kontaktní skupiny dokonce vyhoří ze Strix, pak hmotnost samotné konvice kvůli skleněné baňce je obrovská. Okamžitě je vše ve výšce. celá baňka s minimem otvorů pro úniky, kryt z nerezové oceli a žádné sítě tam. Senzor teploty umožňuje zahřívání vody bez zavření víka (automatizace bude fungovat). Kontaktní skupina z Strix slibuje ochranu a spolehlivý kontakt se stojanem po mnoho let, a to i s nepřesným odstraněním konvice během varu a nedostatkem mobilních kontaktů ve prospěch elektronického řízení polovodiče. myslím, že se jedná o průlom. Zdání měkké hromady plastu na opláštění nerezové baňky a víček konvice podává jak dekor, tak zabraňuje nepříjemnému popáleniny-zdá se, že je perfektní?

Ano, má neobvyklé tlačítka a držadla trochu, když je to konvice na vodu, také se nedoporučuje navlhčit elektroniku, ale stále mu dávám šanci porazit oddech na delší dobu, nechat ho sloužit jako a „Hostující meč“ a nemusí spadnout na skládku historie jako oddělení mých starých bojovníků

A dokončím svůj příběh, děkuji všem za vaši pozornost, komentujte a vyhodnotím, zda chcete. Až do nových setkání.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS