Zda vysavač robotů nese koberec

Hodnocení nejlepších laminátových a parketových robotů v roce 2022

Každá podlahová krytina má funkce, které by měly být brány v úvahu. Žádná povolení robotů je není schopna je efektivně odstranit. Hodnocení obsahuje nejlepších 8 nejlepších robotů pro laminát a parket, které jsou navrženy tak, aby majitele zachránily před dalšími domácími úkoly v roce 2022.

vysavač, robotů, koberec
Model 2022 nevýhody Čištění Objem vysavače, l I.Trh
Kitfort KT-577 snadno znečištěné Suchý a mokrý 0,6 Jít
Redmond RV-R150 Malý vysavač Suchý a mokrý 0,35 Jít
Polaris PVCR 3200 IQ Home Aqua Problémy s navigací Suchý a mokrý 0,5 Jít
Chytré čisté aqua světlo Malý vysavač Suchý a mokrý 0,25 Jít
Everybot Edge nestaví mapu areálu Mokrý Jít
Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI drahý Suchý a mokrý 0,42 Jít
Dreame F9 Global Pouze servisní středisko Suchý a mokrý 0,6 Jít
Roborock S7 Stanice s automatickým vykládkou odpadků se prodává samostatně Suchý a mokrý 0,47 Jít

Nejprve zvažujeme výběr modelů, které splňují nejnaléhavější požadavky potenciálních kupujících. takže cena je co nejnižší a vlastnosti zůstávají přijatelné.

IBOTO AQUA V715B

Nejlevnější vysavač robotů, který je levnější najít z efektivní série na ruském trhu, bude obtížný. Nestojí za to očekávat od něj supervelmoci, ale se základními úkoly, včetně čištění některých typů koberců, může to dobře vyrovnat.

Rozměry zařízení. 31x31x6.50 cm, hmotnost. 2.5 kg. Funguje z vestavěné lithium-iontové baterie s kapacitou 2600 mAh. Celý poplatek je dost až tři hodiny práce. Malé nabíjení od nuly k plnému nabití. až 240 minut. Spotřebovává elektřinu až do 28 wattů, vydává hluk až do 33 dB. Pouzdro je vyrobeno z odolného plastu, existují měkké bummery, které brání poškození v důsledku střetů s pevnými překážkami.

Model je navržen pro suché a mokré čištění. Vzhledem k tomu, že odborníci doporučují pouze režim sucha pro čištění koberců, aby byly robotickým žebříkem, nebudeme uvažovat o funkčnosti zařízení v „mokrém režimu“, i když je zajištěn výrobcem.

Kapacita nádoby na prach. 0.55 l, pro vodu. 0.30 l. Vysavadlo je snadno a jednoduše neotevřeno jednoduchým stisknutím páky. Samotná páka je zapuštěna do pouzdra a má oranžovou barvu, takže ji lze stisknout téměř slepě, ale zároveň je náhodný lis vyloučen outsiderem.

Vysavač robotů podporuje čtyři různé dopravní režimy, může se pohybovat podél stěn, ve spirále a klikatém. Zaměření na infračervené senzory. Dálkové ovládání je řízeno jednoduchou, ale dokonce i relativně velkou LCD obrazovkou pro zobrazení režimů a podmínek. Dvě baterie dokonce přicházejí na dálkové ovládání a obecně je vybavení velmi dobré, na to budeme přebývat.

V dolní části by bydlení obratle robotů sekázalo hrany, což usnadňuje překonání přetrvávajících, ale nízké překážky. Otevření mezi podmíněnou dokonce podlahou a dolním bodem nárazníku je 15 mm. Je to tato charakteristika dále, že výška koberce, na kterém jeden nebo druhý vysavač robota bude moci zavolat. Znovu zdůrazňujeme, že zařízení stačí k vyšplhání takového „kroku“, a pak se bez problémů vynoří na koberci.

Jak již bylo zmíněno, tento model potěší dobré dokončení, jako u takové demokratické hodnoty. Kromě povinných příslušenství, jako je dokovací stanice a nabíječka, zahrnuje doručovací sada: elektrický šok, dva boční kartáče, dva ubrousky s mikro vlákny, pěnový filtr, nahrazený skládací filtr posledního kroku, kombinovaný hřeben s řezačkou. kartáč pro čištění pro čištění.

Výhody

 • překvapivě pevná kvalita sestavy a materiály;
 • Existuje filtr jemného čištění;
 • dálkové ovládání s obrazovkou;
 • zařízení;
 • Příjemný design;
 • Nejvíce demokratická cena.

Iclebo arte uhlík

Levný robot-problém řady Iclebo Arte bude i nadále přehled. To není zdaleka nová série, poprvé se v roce 2012 objevila do hromadného prodeje, ale ukázalo se, že je tak úspěšný, že komerční úspěch ho neopustí ani po 8 letech. Toto je pokročilé pokračování velmi úspěšné série Iclebo Smart. Původ značky je Jižní Korea.

Rozměry zařízení. 34x34x8.90 cm, hmotnost. 2.8 kg. Pouzdro vyrobené z odolného plastu, design je velkolepý, černá „uhlíková“ barva a textura povrchu. Přidává zbarvení a informační obsah kompaktní displej s podsvícením. Baterie mírně ztrácí předchozí model v kapacitě. 2200 mAh a deklarovaná doba práce na plné nabití je 2 hodiny. Skutečná doba práce může být více, až tři hodiny, ale neměli byste se příliš spočítat. Plná doba nabíjení. 110 minut. Vstup do dokovací stanice Automatic.

See also  Xiaomi vakuový čistič robot Jak přidat místnost

Robot je navržen pro suché a mokré čištění. Nádoba na odpadky obsahuje až 0.6 l substrátu. Řídí se IR senzory, vyvíjí se rychlost až do 18 metrů za minutu, může se pohybovat podél stěn, klikaté a ve spirále. Deklarovaný šum je až 55 dB. Formálně je to výrazně větší než u předchozího robota permollis, ale uživatelé nejsou v tuto chvíli pozorováni systematické stížnosti uživatelů.

Tento model je schopen stoupat na výrazně vyšší „kroky“ než předchozí. až 22 mm. Za tímto účelem je poskytnut i speciální režim horolezectví. Další režimy: náhodný. náhodný pohyb; Auto. robot analyzuje místnost s kamerami a předběžně předkládá zobrazovací kartu; MAX režim. kombinace předchozích dvou režimů; SPOT je bodový režim, když se robot otáčí na jednom místě, očistí jednu sekci se zvýšenou důkladností; Mopping. stírání mikrovlákna (ne pro koberce).

Funkčnost zařízení umožňuje vypočítat dobu čištění, naprogramovat práci podle dne v týdnu. za tímto účelem jsou hodinky a časovač. Téměř veškeré vedení se provádí prostřednictvím úplného dálkového ovládání. Během procesu čištění zařízení a vnitřní položky neohrožují poškození v důsledku přítomnosti měkkého nárazníku. Robot se snadno vyrovná s hladkými povrchy a kobercovými povlaky podle typu koberce. S vilus koberci to bude pro něj obtížnější.

Robotské raboty pro koberce

Do našeho hodnocení jsme zahrnuli vysoce výkonné roboty, turbo motor se speciálními režimy pro čištění povlaků koberců. Při kompilaci byly také brány v úvahu recenze zákazníků pro výběr nejlepších modelů.

LG Cordzero R9Master

Tento model se týká pouze možností pouze při čištění čištění. Navrženo pro čištění na různých podlahových krytí, v t.h. koberec. Existuje mnoho funkcí, jeden z nejneobvyklejších. hlídkový režim domu, který se stal výrazným rysem LG Cordzero R9Master. Koberce jsou dobře vyčištěny právě kvůli zvýšení energie, když pro ně vysavač pracuje. Maximální výkon je poměrně vysoký. 120 wattů, bude stačit k odstranění maximálního prachu a další nečistoty z hromady. Odpadky jsou efektivně odstraněny štětcem štětiny. Bez dobíjení může vysavač pracovat až hodinu a půl. Objem vakuberla je 600 ml.

Za prvé, kvality čištění je dosaženo na úkor vytvořených mini-vihres vzduchu, které oddělují prachové částice. Znečištění a prach navíc určují speciální senzory. Ostatní poskytují přesnou orientaci v prostoru.

 • mnoho funkcí;
 • efektivní čištění;
 • Rohové čištění;
 • pohodlné řízení prostřednictvím aplikace;
 • Funguje dobře s koberci;
 • Snadné extrahování kontejneru.

Eduard Gallyamov Mám velký dům, všude jsou 2 zvířata (kočka a kočka), vlna vlna! Po získání a správné konfiguraci nyní ani šest ani stopy koček. Podlaha je dokonale čistá. Docela kompaktní a nezabírá mnoho místa. Při čištění na kobercích, podél stěn a na prašných místech se vysavač automaticky přepne na turbo-režim, zvyšuje absorpční výkon, vysavač může dosáhnout nejvíce odlehlých míst bytu, udělat vše pro to, aby bylo čisté.

Alexander K. Předtím bylo mnoho robotů a po zakoupení jsem si uvědomil, že to jsou všechny jen hračky, a tento vysavač je opravdu pracovní možností. Za prvé, má normální turbo.shift, který je velmi vysoce kvalitní, shromažďuje veškeré odpadky z jakéhokoli povlaku a ne štětce, který jednoduše rozptýlí odpad před vysavačem. Kontejner je pro robota vysavače velmi velký a stojí za to, aby bylo vhodné jej odstranit a vyčistit.

Irobot Roomba S9

Tento vysavač čistí povrch silikonovými válci. Při práci se otáčí různými směry. Samotné zařízení je charakterizováno vysokým výkonem, navíc při čištění koberců se automaticky zvyšuje. Zvláštní forma ve formě písmene D umožňuje pečlivě vyčistit rohy. Vysavač ve skutečnosti nevyžaduje čištění, t.na. má po návratu na základnu funkci. Veškeré vedení je prováděno prostřednictvím aplikace. V tomto případě je postavena mapa místnosti, na které je zařízení orientováno. Na základě toho může být uvedeno zakázané a jiné zóny, stanovit potřebné plány čištění.

K dispozici je čištění více než 100 kV. m. Bez dobíjení vysavač provozuje až dvě hodiny. Sada má další sáček pro prach, boční kartáč, filtr. Speciální indikátor se ukáže, kdy skončí místo ve vakuovém čističi. Čištění můžete naprogramovat podle dne v týdnu, abyste nemysleli na čištění neustále.

 • Vysoce kvalitní čištění;
 • Snadné čištění;
 • vysoký výkon;
 • Nemocný;
 • objem baterie;
 • Dobře odstraňovat v rozích.
vysavač, robotů, koberec

Kritérie výběru

Stojí za to okamžitě provést rezervaci, že nemůžete odstranit znečištění ze všech povlaků koberců pomocí robota-Blanket. Nejmenší problémy s koberci, které mají krátkou, až 1 cm hromadu. Jedná se o koberce a taftery. V tomto případě můžete zanedbávat některé funkce. Není žádným tajemstvím, že jakékoli další možnosti výrazně zvyšují náklady a zařízení již není levné.

See also  Jak vybrat vysavač robota pro byt

U produktů s hromadou s délkou 1 až 3 cm je vyžadována poměrně vysoká absorpční síla a turbochit. Zvláště pokud jsou v domě zvířata. Stojí za to věnovat pozornost designu i materiálu kol. Není třeba snít o silném čištění kvalitních koberců s dlouhou a načechranou hromadou s automatickým asistentem. Ve většině případů jednoduše nepřekoná překážku. Výjimkou bude případ, kdy je podlaha zcela pokryta kobercem. Ale první věci jako první.

Na co nejprve musíte věnovat pozornost při výběru přípustnosti robota.

 • Typ produktu. Uvolňte jednotky pro suché, mokré a smíšené povrchy. První a poslední typy jsou vhodné pro povlaky koberců. V prvním případě to bude dost možnosti rozpočtu. Obzvláště dobře se projevují, pokud je podlaha zcela pokryta kobercem s malou hromadou. Třetí možnost je vhodná pro ty, kteří potřebují kombinované čištění.
 • Design vysavače. Na rozdíl od robotů určených k čištění hladkých povrchů bude muset povlaky aut překonat překážky. Proto stojí za to věnovat pozornost modelům s vysokou vůli, silikonovými koly a zkosenými ve spodní části pouzdra. Budou moci vylézt do výšky 1 až 3 cm.
 • Napájení. Standardní absorpce domácích asistentů se počítá od 50 do 120 wattů. Čím vyšší je, tím lepší je kvalita čištění. Vysoká energie však vyžaduje významnou spotřebu energie. Chcete.li uložit nabíjení baterie a prodloužit provoz vysavače v jednom cyklu, poskytněte předvolby produktů, které zvyšují energii na úrovni programu, padající na koberec.
 • Bez turbochity bude obtížné vyčistit hnusný povlak malých částic a zvířecích vlasů. Ale je tu další okamžik. Je žádoucí, aby turbo motor měl omezení. Jinak to může být zmatený v vláknech, zvednout okraje povlaku. To vše zpomaluje proces a způsobuje zvýšení objemu spotřebované energie.
 • V souladu s tím si musíte vybrat jednotky s prostornými, nejlépe lithiovými bateriemi s kapacitou nejméně 2000 mAh. V opačném případě, když jste pracovali asi hodinu vysavače, po vytvoření signálu, přejděte na dobíjecí stanici. Je pravděpodobné, že tentokrát bude stačit ke zpracování bytu s jedním pokojem. Ale ve velké místnosti bude proces trvat hodně času.
 • Senzory. Klidně se pohybuje po místnosti, robot potřebuje „oči“. Jejich roli hrají senzory. Nejjednodušší možností je optická. Taková jednotka rozpozná překážky a může je obejít. Ultrazvuk mu pomůže pohybovat se mezi pokoji, obejít nábytek a rozpoznat typ povrchu. U infračervených senzorů robot překoná překážky bez problémů a nespadne z kroků.
 • Metoda řízení. Hlavní tlačítka jsou umístěna v horní části pouzdra. Program můžete také nastavit pomocí dálkového ovládání nebo mobilní aplikace. Nejpokročilejší modely se mohou připojit k systému Smart House.

Kromě hlavních parametrů musíte vzít v úvahu úroveň hluku, výšku a hmotnost zařízení. Stejně jako jeho tvar. Populární roboti ve formě disku dobře čistěte střed místnosti. Čtvercové, trojúhelníkové, hexagonální modely se vyrovnávají s prachem v rozích.

 • Účinně shromažďuje odpadky z koberců;
 • tři režimy pasáže;
 • mokré čištění automatickým smáčením ubrousku;
 • ovládán prostřednictvím hlasového asistenta Alice;
 • Nabíjení baterie je dostačující pro dvě čištění místnosti s plochou 75 m2;
 • Tichý motor.

Jak vybrat

Při studiu nabídek obchodu a přemýšlení o nákupu věnujte pozornost následujícím technickým parametrům:

 • maximální výška překážek, které musí být překonány;
 • Průměr kola nebo přítomnost housenek (ano, na housenkách jsou zařízení);
 • Režim čištění čištění;
 • Přítomnost turbodmychadla nebo válců (pogumovaný, silikon);
 • Napájení;
 • objem sbírky;
 • Kapacita baterie, typ.

Zakoupený koberec robotů pro koberce musí být vybaven turboratořem. Elektrický motor ho nutí otáčet, což zvyšuje účinnost práce na povrchu dveří, vyrazí a škrábání nečistot.

Alternativou k některým výrobcům jsou dva silikonové nebo gumové válečky, které jsou také vyčištěny.

See also  MI robot vakuové mop základní nastavení

Roboti s absorpční dírou ve střední práci pracují horší, nevybírejte je, pokud je to možné.

Napájení

Síla, se kterou stroj nasává vzduch, se nazývá síla absorpce. Roboty-Bankets mají mnohem nižší výkon než běžná zařízení fungující ze sítě. Někteří uživatelé proto pochybují o tom, zda koberec vysavače robota s kapacitou pouhých 40-60 wattů čistí koberec. Ano, dobré kvůli pravidelnosti a přesnosti. Zařízení bude denně, metr po metru, trvale čistí váš dům, čistí mnohem více nečistot, než jednou týdně čistíte. Je to pak, že vytrvalost a tvrdá práce vás povedou k cíli.

Při výběru se podívejte na technické vlastnosti tak, aby absorpční výkon je nejméně 40-45 W. Pro hladké povlaky je dostatek robotů s nižšími hodnotami. Ale pamatujte, čím více, tím lépe.

Nezaměňujte energii spotřebovanou s absorpční energií. První parametr je vždy ve vlastnostech označených výrobcem. Mnoho společností a konzultantů v obchodech chybí tento druhý aspekt.

Zajímavým rysem některých modelů je automatické stanovení typu povlaku a aktivace tvorby turbo. Funkce zvyšuje rychlost turbíny, když to zařízení považuje za nutné, detekuje znečištění nebo proniká do koberce.

Výška vzestupu

Ne všechny roboty-spoly jsou SUV. U některých zařízení je limit 1 cm. Hledejte modely, které mohou překonat prahy a vyšplhat na koberec do výšky 1,5-2 cm. To lze posoudit i vzhledem zařízení. velikostí kola.

Objem vysavače

Koberce obvykle hromadí hodně prachu. Aby se nádoba na prachu nenaplňovala a neovlivňuje absorpční sílu, hledejte modely s velkou nádobou. 0,5 litru, 1 litr.

Kapacita baterie

Pro čištění koberců je zapotřebí více energie, což znamená rychlejší vyčerpání výfukových plynů. Neberte si verzi s kapacitou menší než 2000 mAh, nejlepším typem je lithium-ion.

Naše top 7

Pro naše hodnocení jsme si vybrali 7 robotů-bez mokrého čištění od předních světových výrobců. Každý nominovaný má své vlastní vlastnosti a výhody, což mu umožnilo stát se nejlepší v jeho kategorii produktů.

Typ čištění Suchý a mokrý
Navigační systém Lidar, optické a IR senzory
Kartografie Tady je
Dálkové ovládání Smartphone, hlasové ovládání
Boční kartáče 1 PC.
baterie Li-ion 5200 mAh
Objem vysavače 0.57 l
Objem nádrže na vodu 0.27 l

Byly zaznamenány případy rychlého selhání lidaru, baterie a dalších důležitých prvků;

Prostřednictvím dálkového ovládání není poskytováno kontroly.

Naše hodnocení: 9,5 / 10

Nejlepší koberec robotů pro koberce v naší recenzi je Dreame L10 Pro Robot Vacuum. Toto je další zástupce ekosystému čínského obav Xiaomi. Model se objevil na domácím trhu v polovině.2021 a téměř okamžitě zaujal vedoucí postavení ve své komoditní skupině.

Toto je první robot s pokročilým navigačním systémem, který zahrnuje nejen vyhledávač laserových rozsahu a IR senzory, ale také aktivní optickou komoru, jakož i intelektuální režim provozu. Díky této sadě pokročilých technologických řešení může robot rozpoznat objekty, aby je v budoucnu úspěšně obešel během čištění. Současně se intelektuální systém nezávisle učí, jako by si vzpomněl a určoval různé věci. od vnitřních pantoflí a dětského návrháře po misky s domácími mazlíčky.

vysavač, robotů, koberec

Tento model má velmi širokou funkčnost, která je uživateli k dispozici po instalaci firemní aplikace na smartphonu. Například majitel přístroje má příležitost nejen nakreslit virtuální stěny na mapě, ale také omezit pohyb robota v režimu mokrého čištění. Toto je velmi užitečná možnost, díky které zařízení nebude jezdit s hadrem na kobercích během stírání podlahy.

Jednou z funkcí modelu je záznam pro datum absorpce (4000 PA). To umožňuje robotovi snadno vyrovnat se s různými odpadky, dokonce i na kobercích s dlouhou hromadou. V nastavení si můžete při příjezdu do paláce nebo jiného měkkého povlaku vybrat automatický nárůst energie.

Vakuumber 570 ml umožňuje robotovi odstranit velkou plochu a lithium-iontová baterie pro 5200 mAh poskytuje autonomii až 150 minut.

, To spolu s vlajkovou lodí a prémiovými technickými charakteristikami činí nejlepší mezi konkurenty z hlediska poměru kvality ceny.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS