Zlomil ohřívač v Aikos Co dělat

Oprava ohřívače Aikos

Pokud je IKKOS nedodržení IKOS, stejně jako na řadě dalších důvodů, rozbití topení dochází toto zařízení. Jedním z nejčastějších příčin této poruchy je použití AIKOS při teplotních rozdílů.

Лучший Масляный Фильтр. Сравнение Подделки и Оригинала 90915 YZZJ2

S některými členění může uživatel zařízení porozumět nezávisle. Komplexnější chyby vyžadují přístup k odborníkům. Zvažte, jak diagnostikovat poruchy ohřívače AIKOS a co lze opravit sama.

Je možné vyměnit ve skutečnosti?

Navrhuje, aby nahrazení IQOS v záruce. realita. Ale pokud považujete za zamyšleně zamyšleně, nebo se objeví od manažera, ukazuje se, že taková operace není prováděna ne více než.

Všimněte si, že při poruše zařízení je povolena jedna výměna, a pak není zařízení, ale pouze prvek selhal.

zlomil, ohřívač, aikos, dělat

Náhradní proces nezpůsobuje potíže. Bude muset odpovědět na některé otázky, které mají provokativní charakter. Zaměstnanec společnosti zavádí potřebné informace do seznamu, provádí výměnu rozbitého prvku, vystupuje podrobný popis pro hlášení, poskytuje potvrzení o podpisu ve dvou kopiích, z nichž jeden zůstane v obchodě, druhý je vydán.

Co dělat, když IQOS spadl do vody?

Dopad mokrého prostředí negativně ovlivňuje provoz všech elektrických a elektronických zařízení. Skříň AIKOS docela spolehlivě chrání uvnitř zařízení, nicméně zasažení zařízení do vody nebo vstupu dostatečného objemu vody do gadgetu, může produkovat produkt.

I když se nevyskytuje, což je docela možné s vybavením, pak mohou zbytky imbumující vlhkosti způsobit takový uzávěr během inkluhu. A v důsledku toho zničení elektrických spojů a poškození dílů.

Pokud se stalo, že zařízení bylo vystaveno vlhkosti, je nejlepší je vyschnout. Pokud poté IQOS nefunguje, jeden výstup zůstane, připisován jej servisním střediskem nebo opravám specializujícím se na opravu elektronických zařízení.

Jaké jsou chyby Aikosu a co s nimi dělat?

Pokud se vyskytnou chyby, musíte kontaktovat servisní středisko. DIY Oprava je plná nebezpečí poškození. Zvažte více hlavních závad Aikos.

See also  Kávovar Siemens nezapne, co dělat

Držák rychlého výboje

Tato porucha se vyskytuje v mnoha elektronických zařízeních. Hlavní znamení rozbití. cigaretu kouří jednu minutu, po které se Aikos vypne. Oprava takového držáku nebude moci změnit topný prvek.

Žebrání kouřením

Pocit hořkosti v ústech, zatímco kouření Aikos svědčí o potřebě čistit zařízení. Dělej to dvakrát týdně. Kompletní s tímto kouřovým systémem Jít speciální kartáče pro čištění. Pokud se kartáče nevypadnou, budou vhodná běžná bavlněná hůlka.

Proces čištění je popsán v instrukcích AIKOS. Lze jej provádět v ručním a automatickým režimům.

Zařízení není nabíjeno

Proces nabíjení IKOS je velmi jednoduchý. Zařízení je připojeno k nabíječce a zavře se. Po tom bude blikat indikátor nabíjení. Jakmile se blikajících zastaví, přístroj bude plně nabitý.

Toto zařízení však má jednu funkci. po každém použití je nutné dobít pět minut.

V situaci selhání může Aikos přestat nabíjet. Nebude blikat a odpovídající indikátor bude blikat. To se děje z následujících důvodů:

zlomil, ohřívač, aikos, dělat
 • Výskyt poruch ve firmwaru zařízení.
 • Prvky Aikosu beat odpadky kvůli nedodržení majitele pravidel pro péči o zařízení.
 • Spálená deska nebo drát. V tomto případě bude potřebovat profesionální opravy.
 • Použití zařízení v chladném.

Máte-li problémy s nabíjením Aikos, je nutné jej provést diagnostiku IT. Chcete-li to udělat, vlastník potřeb zařízení:

 • Zkontrolujte poplatek v nabíječce a pokuste se znovu účtovat.
 • Restartujte zařízení.
 • Počkejte, dokud Aikos chladit.
 • Vyčistěte zařízení.

V situaci, kdy tyto akce nevedly k řešení problému, budete muset jít do servisního workshopu Aikosu. V případě, že příčiny problémů nabíjení nesouvisí s jednorázovými poruchami ve své práci nebo nedodržování péče o zařízení, je obvykle nutné provést obtížné opravit se výměnou částí zařízení.

Proč indikátory blikají?

Nejprve při vyskytu indikátoru musíte zkontrolovat přihrádku baterie. Často je tato porucha IKEOS spojena s látkou tlačítka na baterii. To je opraveno mechanickou expozicí tlačítka a restartu zařízení.

Pokud však taková opatření nepomohou, musí kontaktovat specialisty.

Vzhledem k tomu, že princip činnosti AIKOS je založen na vytápění tabáku v přístroji bez výstupu kouře, protože tento druh kouření nepoškozuje ostatní, Aikos je vybaven řadou indikátorových žárovek pro kontrolu uživatele nad procesem vytápění.

See also  Jaký stabilizátor je potřebný pro obohacení kotle

Pokud je červené světlo rytmicky blikat, svědčí o:

 • O vypuštění charrewa. Takže nabíjení zařízení nestačí kouřit jednu tyčinku.
 • Uživatel je příliš často zpožděný.
 • Blikání žárovky Po vypnutí zařízení označuje nesprávné vypnutí AYKOS.
 • Blikající červeně Při zapnutí v zimě. indikátor je příliš nízkým teplotou vzduchu, při které je provoz zařízení zakázáno.
 • Když se problémy s firmwarem může žárovka také blikat.
 • Dlouhá absence čistícího zařízení. jiný důvod pro blikající indikátor.
zlomil, ohřívač, aikos, dělat

Nejnebezpečnější příčinou poruchy AIKOS je abnormalizace desky nebo kontaktů zařízení, stejně jako jejich poškození při pádu.

Vypnutí Aikosu během kouření může znamenat problémy s jeho nabíjením. To také bliká červený indikátor. V takové situaci, kterou potřebujete:

 • Zkontrolujte, zda je zařízení nabíjení. Pokud je-li připojen k nabíječce, nabíjení nechodí a žárovka bliká, znamená to, že problém není v nabíječce.
 • S blikáním žárovky konjugát s neschopností kouřit, musíte se pokusit udělat několik krátkých napětí (až 5 sekund) s intervalem 30-40 sekund mezi nimi.
 • Zapněte a vypněte Aikos. Pokud indikátor bliká baterku, znamená to, že to bylo v nesprávném deaktivaci zařízení.
 • V chladné sezóně se můžete vyrovnat s touto poruchou. To je dost, aby to bylo v místnosti a počkat, až se zahřeje.
 • Při odstraňování blokování z držáku zařízení, blikající žárovka také často zmizí.

Je třeba poznamenat, že Aikos nefunkční data jsou zřídka nalezena a vážné členění jsou velmi vzácné. Zaměstnanci servisních center sloužících údajům kouření zařízení, obvykle bez problémů s řešením jakýchkoliv problémů, protože atypické aikosové poruchy jsou vzácné.

Opravy nebo výměna topného tělesa IQOS

Oprava Aikosu bude prodána poměrně rychle a levně, i když již byla vydána záruční doba. Nezáleží na tom, musíte opravit ohřívač IQOS nebo máte zlomené plastové svorky. dostatek servisních center a vyškolených odborníků, aby vše dokonalé.

Nedávno, v Yekaterinburg, IQOS Service Center. Eliminují jakékoli členění a produkují nahrazení přerušovaných položek v záruce i uživatelem.

Proč se to může zlomit?

Jaké jsou příčiny poruch? Ve většině případů je to způsobeno nesprávným použitím zařízení vyjádřeného v:

 • Porušení pravidel pro čištění zařízení. Znečištění zhoršuje tyčinky kvality chuťů, hromadí se na ohřívači. Čištění prováděné speciální kartáče v sadě nebo zakoupené samostatně. Vážné poruchy jsou opraveny v servisním středisku;
 • Pád v kapalině. Elektronický diagram zařízení je ovlivněno, ohřívač se nezdaří. Za prvé, zařízení je demontováno a pečlivě nasáváno, po kterém se provádí její diagnóza a oprava;
 • Vyměňte čepel se nezdařilo před nesprávným použitím zařízení. Nový prvek je zakoupen, nahrazení, z nichž mnoho kuřáků provádí nezávisle. Druhou možností je použít pomoc specialisty;
 • Přehřátí skříně, roztavení filtru. To je pozorováno, když dobíjecí baterie se v budoucnu výsledného ohřívače.
See also  Je možné uložit na boku ohřívač oleje

Topné těleso. podrobně křehké, vyžadující pečlivé cirkulaci. Všechny akce jsou přesně provedeny, jsou vyloučeny silné nautery.

Co je topný prvek v IQOS?

Chcete-li začít, zjistěte, co zařízení představuje. IQOS. nová technologická zařízení, jejichž hlavní princip je založen na vytápění a ne zapálení tabáku. To vám umožní odhalit celé chuťové spektrum výrobku, neznečištění životního prostředí a nemá negativní dopad na lidské zdraví.

V konvenční kouření může být cigareta zahřátá téměř na 800 stupňů Celsia. To rozlišuje škodlivý popel a kouř. Ohřívač v Aikosu umožňuje ohřívat tabák na 350 stupňů. To významně snižuje úroveň vylučování škodlivých látek.

Tento objev byl učiněn jen před několika lety, ale mnoho studií již bylo učiněno. Lidé postupně začínají odmítnout obyčejné cigarety ve prospěch nové technologie.

Co je lepší: Připisováno servisním střediskům nebo opravit se?

Otázkou je nejednoznačná: můžete vždy opravit, pokud existují relevantní znalosti. Pokud však porucha není zřejmé, musí být přístroj přičítán do servisního střediska.

IQOS Elektronické cigarety jsou opraveny v prodejních a vydávajících objednávkách. Samozřejmě, že uživatel již ví, kde je oficiální bod. protože je tam Aikos a je zakoupen. Ale předtím, musíte zavolat referenční službu společnosti (nebo zastoupení v Rusku) a zeptat se, jaký druh centra může poskytnout servis opravy.

Oprava DIY: Nástroje

Vnější pouzdro je odstraněno bez použití nástrojů: Dělá se pro úplné čištění a péči o zařízení. Kromě toho může být potřeba:

Pokud se IQOS zlomil nebo se ukázalo být vadný, je lepší jej nahradit novou záruku na nový nebo vyhledat specializované služby. Tato praxe vám umožní rychle a snadno odstranit problémy.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS